Panická ataka

simonak23
5. kvě 2017

Ahoj zajmalo by mě jestli tu je nekdo kdo právě trpí touhle mrchou.Já sama uz tím trpím 12 let.Zajímalo by mě jak jste se stím vyrovnali,co Vám pomáha zmírnit ji atd..děkuji

saaralota
5. kvě 2017

@simonak23 pomohly mi léky a odchod z práce na mateřskou... tedy změna životního stylu.

ulmanka0
5. kvě 2017

Mně pomohlo relaxační dýchání, když jsem cítila, že to na mě "jde".. Pak jsem nosila v kabelce Diazepam a to mě dokázalo uklidnit už samo o sobě, aniž bych ho musela použít. Časem to odeznělo, je potřeba zpracovat v hlavě, že to není "doopravdy" 🙂

lv
5. kvě 2017

Dýchat a počítat u toho, abych se nedostala do hyperventilace, pomalá chůze s vnímáním země (dotýká se jir pata, teď střed chodidla, špička, prsty a druhá noha 🙂), vybírat si v tramvaji na koho spadnu 🙂 🙂 🙂
A samozřejmě léčba+terapie.

fiedlermonika
5. kvě 2017

vždycky si zapnu autogeni trenink, a poslouchat hlas a ridit se dle pokynu terapeuta na nahravce,je na netu ke stahnuti, lehnout si, podlozit hodne nohy, otevřít okno dokořán, studenou uterku na celo, ......a když je to uz opravdu kriticke tak, něco na uklidneni diazepam, rivotril, neurol, apaurin......

simonak23
autor
6. kvě 2017

@lv Taky mám za sebou různé terapie .Ja jsem se lecila rok pul lekama pak jsem to zdala protože to byla hrůza .Pak při obtíži rivotril ten mam do dnes v kazde kabelce 😁Az ted mam klid musela jsem vysadit rivotril jelikoz jsme se zacli snazit o mimi.Hormony me zklidnili tak ted mam 4 mesice klid 😛

radchvoj
26. kvě 2017

nezkusily jste třeba bachovy esence? mé neteři to pomohlo

simonak23
autor
27. kvě 2017

@radchvoj odkud jste?mrknu na net jestli tady taky neco je.

martyina
27. kvě 2017

Já beru pouze magnesium

radchvoj
30. kvě 2017

ty bachovy esence jsou normalne na netu
za ruzne ceny, takze presne kde nereknu 🙂,

radchvoj
30. kvě 2017

nebo tu budou mit nekde v bylinkach nebo zdrave vyzive

simonak23
autor
30. kvě 2017

Jj nasla jsem,uz jsem toho taky vyzkousela za ty roky hodne zkusim ty bachovi

radchvoj
30. kvě 2017

ja je mam v planu koupit i pro sebe, jen tak na zklidnení a pohodu, proti stresu

pavlinecenka
16. pro 2018

Tak me ta mrska navštívila taky. Kdysi sem ji mela par dni jako dite, a ted ve 30 letech mi dava zabrat. Uz teda působí docela AD tak je lip, ale ze mi to tak bude kazit radost ,ze zivota bych necekala... doufam,ze jak to rychle prislo,tak to rychle odejde