Pharmatex - prosím o zkušenosti užívajícícb

calvac
17. črc 2018

Prosim,uzivate nektera? Co je lepsi - krem nebo globule a proc? Co vydrzi dele? Uzivate Pharmatex spolu s prerusovanou soulozi nebo "naplno"? Kolik vas stal? Je bez predpisu? Otehotnela jste s nim nektera? Spolehlivost jsem nasla okolo 97 procent. Prosim uzivatelky Pharmatexu o info.

nikoulinka
17. črc 2018

Ahoj, nemuzu porovnavat globule vs. Krem. Ja uzivala jen krem, pres dva roky. Byla jsem maximakne spokojena. Pekne voní, zaroven take je "mazlavy", takze muze svym zpusobem nahradit lubrikant. Zavadela jsem vzdycky pred stykem. A vzdy bez problemu. Je bez receptu, a tusim, ze me tehda vysel na nejakych necelych 200,-.

zavodnice
17. črc 2018

Myslím, že jsem kdysi zkoušela ten krém v kombinaci s prerusovanou soulozi. Jinak bych si nezroufla. Ale nevyhovoval mi kvůli oralnimu sexu, protože je to na chuť strašně hnusny.

nufik6
17. črc 2018

Ja jsem užívala globule, byly bez predpisu, cenu si uz nepamatuju, myslim kolem 200 Kc, je to cca sedm let zpatky, spolu s přerušovanou soulozi, ale pozor - otěhotněla jsem asi z nejake nevedome kapky, nicmene v 5.tydnu jsem samovolne potratila, takze to vypada, ze spermie Pharmatex opravdu narusi (a nebo jsem potratila kvůli zanetu mocaku, který jsem tenkrat mela, nevim). Dulezite je, ze Pharmatex zklamal, nechala jsem si pak od mého gyndr. napsat naplasti a ty fungovaly na 100% (cena vyssi - okolo 1400 Kc na tri mesice).

martinakosnerova
17. črc 2018

Globule a jsem 21tt😉

cherris
17. črc 2018

používala jsem několik let globule a bez zádrhelu, jejich účinnost se ruší mýdlem i když se člověk namydlí předtím, věřila jsem jim, ale pokud bych byla na 100% přesvědčená, že další dítě už ne, tak bych asi volila něco jiného

maja13
17. črc 2018

Používala jsem krém. Jak psala cherris, účinek se ruší mýdlem, takže nějakou dobu před se nesmí oba mýt mýdlem, je to popsáno v návodu, nepamatuju si tu dobu. Používala jsem cca rok, po vysazení jsem otěhotněla za dva měsíce, pak jsem používala asi 2,5 roku, po vysazení jsem otěhotněla asi za tři měsíce. Takže u nás fungovalo 100 %, jenom je to prostě trochu nepohodlné, myslet na to mýdlo a pak včas aplikovat. Po druhém dítěti, kdy už další nechceme, jsem zvolila nehormonální tělísko, je to pohodlnější. Chtěli jsme dvě děti a při používání by nám případně nevadilo otěhotnění "mimo plán". Ale u nás to fakt fungovalo.

console
4. kvě 2019

Ahoj. Nemate nektera zajem...mam 2 nova baleni pharmatex globule po 10 ks...rada prodam, cena dohodou.

martinakosnerova
4. kvě 2019

Globule,byla jsem spokojena, do te doby nez jsem otehotnela, ted mam doma krasnou holcicku.

kok123
5. kvě 2019

Já používám pharmatex globule, o krému jsem četla že je důležité kolik se ho dává apod. A to pro mě byla docela věda a stres na víc. Globule mají i lubrikační efekt a jsou fajn nemůžu si stěžovat, soulož jsme nepresovali,ale pro jistotu jsme se snažili vyvarovat udělání do me, ale i to se párkrát stalo a těhotná nejsem. Stály okolo 200 , jejich tam 10 tuším. Je to sice trochu drážsi,ale bez hormonů 🙂

brookmichaela
5. kvě 2019

Mela jsem oba a po trech letech hups pozitivni test 🙂

keckemet
Autor odpověď smazal
Zobraz
keckemet
19. dub 2021

@brookmichaela jak je to možný???