Pocit cizího tělesa v krku - souvisí to s potratem?

dada_88
30. črc 2015

Ahoj holky,
bohuzel po tydnu, kdy mi lekarka oznamila,ze je asi neco spatne a naslednem krvaceni(spineni), ktere zacalo tohle utery mi dnes lekar dle utz a testu z krve rekl, ze se opravdu jedna o potrat a zitra jdu na revizi .Od brezna po prodelane viroze mam pocit ciziho telesa v krku, jakoby me tam neco tlaci a pri polknuti mi tam jakoby preskoci, nevim si s tim rady, vyloucili mi stitnou zlazu, astma, byla jsem nekolikrat na krcnim, meka nejaky 2deni antibiotika a nic a pak jedine, co mi poradili, at si strikam do nosu Vincentku, ze mam v nose mandli a diky ni se mi neco (asi pyl a bacili jak jsem pochopila) muze usazovat v tom krku a ze by to mohlo byt tim(jeste mam jit na alergologii, ale moc tomu neverim, ze bych od zacatku brezna, kdy nic nekvete mela na neco celou dobu alergii), mne se to ale moc nezda..bojim se, aby to nebylo neco vazneho.
Rikam si, jestli kdyby to bylo opravdu neco vazneho, zda jsem treba nepotratila kvuli tomu..jestli treba nemam oslabene telo a tak mimi radeji nevyloucilo..opravdu se mi spatne dycha a ten pocit jakoby priduseni je hrozny..rada bych se s manzelem pokusila co nejdrive otehotnet, ale z tohoto duvodu mam strach,aby se to povedlo a ja zase nepotratila..
Nemate nekdo podobnou zkusenost co se tyce toho krku?? Jsem z toho vseho moc smutna a bojim se, aby to nemelo nejakou souvislost.. ☹

karlajasmine
30. črc 2015

@dada_88 No ja mela presne tohle kdyz mi zjistili onemocneni stitne zlazy... ale tu rikas, ze vyloucili? A pamatujes si, jake jsi mela hodnoty na krvi? Ja mela hranicni, nejak 4-5, ale knedlik v krku jsem teda mela naprosto strasnej, nesnesitelnej... a jak mi nasadili prasky a vysledky krve klesly na 1-2 tak nejen ze se citim daleko lip, knedlik vymizel a otehotnela jsem... Ono ten potrat muze byt i zpusobeny spatnyma hodntama SZ... tak me napada jedine abys sla znova na krev?

lafemme
30. črc 2015

@dada_88
@karlajasmine
Nemám osobní zkušenost, ale četla jsem, že ty krevní testy jsou často zkreslené a tudíž se na ně nedá 100% spolehnout 😒 ☹

dada_88
autor
30. črc 2015

@karlajasmine:to mi nerekla a delala mi i ultrazvuk a tam take nic neobjevila, tak nevim..jsem z toho dost nestastna a fakt mam strach, aby se mi potrat v budoucnu neopakoval, znovu bych to asi nedala ☹

dada_88
autor
30. črc 2015

@karlajasmine :je fakt, ze se mi to objevilo po viroze a asi mesic po vysazeni HA, nevim zda neco z toho muze mit souvislost a ze by to doktorka blbe vyhodnotila treba.. ☹

kuratkol
30. črc 2015

Já to měla taky. Skvělá dr. na ORL mi koukala i do krku. Řekla, že mám něco učebnicového. Říkala, že to můžou způsobovat šťávy, jestli mě nepálí často žáha. To zrovna ani moc ne, ale léky, které mi napsala, pomohly.

melodygirl
30. črc 2015

@dada_88 napadá mě blokáda krční páteře, s možností tahu a posunu chrupavek hrtanu. Já to mívám, když se mi trochu blokne krční páteř. Rukou si můžu i ten úsek hrtanu jakoby vrátit zpět. A ono to tam přeskočí, při polykání je tam takový divný tlak, když to nahodim správně, tak to pomine

dada_88
autor
30. črc 2015

@melodygirl u fyzioterapeuta jsem byla na vyzadani praktickeho lekare, ze by to mohlo byt neco s jazylkou, takze me doktor prohledl a konstatoval, ze tim to take neni..to jsem zapomela napsat v popisku.. 😒

dada_88
autor
30. črc 2015

@kuratkol to meli doktori take podezreni, ale prave zaha me palila akorat ted parkrat diky tehotenstvi, jinak me pali spis vyjmecne tak jednou za 2mesice z jidla 😒 tak si myslim, ze tim to take nebude..

hancazivocich
30. črc 2015

já mám knedlík v krku při alergii.....Kolikrát mám až pocit, že mi začíná angína..

dada_88
autor
30. črc 2015

@hancazivocich ja prave alergii nikdy nemela a tenhlebpocit trvavod zacatku brezna, kdy dle meho nazoru jeste nic nekvete..

melodygirl
30. črc 2015

@dada_88 aha, a když si zkusíš sama zapohybovat hrtanem, nestane se ti, že ti tam přeskočí? Vzít jako chrupavku po chrupavce 🙂, mě na to fyzioterapeut také sám od sebe nepřišel

hancazivocich
30. črc 2015

@dada_88 - konkrétně březen byl pro mě jako alergika nejhorší...

kuratkol
31. črc 2015

@dada_88 Mě taky právě nepálela žáha, ale léky, co mi dala, pomohly. Naštěstí. Bylo už to tak dlouho a tak nepříjemné.....