Pohyblivá bolestivá bulka v prsu

gabrielameisselova
20. pro 2018

Ahoj holky, pred dvema tydny sem si nasla pohyblivou boulicku na dotek bolavou nahmatam ji kdyz lezim,mala me na to misto vzdy hodne tlacila nemuze to byt od toho ? Jeste jsem brala antikoncepci po ktere me hodne boleli prsa tu jsem ale vysadila .. setkala se nektera z vas s tim ?

priefi
20. pro 2018
gabrielameisselova
autor
20. pro 2018

@priefi nekojim napadlo me ze treba kdyz se mi rocni dcera oto misto neustale opirala jestli treba to neni od toho ale chtela bych znat vase nazory k.dr jsem obednana az 7.1

priefi
20. pro 2018

@gabrielameisselova a kojila jsi? Muze to byt zatvrdle mlicko, nebo zdurena uzlinka

gruyerre
20. pro 2018

@gabrielameisselova Určitě to bude chtít udělat sono, ale nestresuj se a užívej si hezké vánoce. Pohyblivé bulky v naprosté věršině případů nejsou nebezpečné.

gabrielameisselova
autor
20. pro 2018

Kojit sem malou prestala skoro hned po narozeni mela jsem cisarsky rez takze to bylo tezke :( nechci si tim kazit vanoce vcera jsm na to.myslela cely den az mi z toho bylo zle.. i tak ste me aspon trosku uklidnili verim ze to bude jen nejaka uzlinka zdurena

gabrielameisselova
autor
20. pro 2018

@gruyerre je takova mekka musm si lehnout abych ji.nasla ... snad to bude vse v poradku

gabrielameisselova
autor
20. pro 2018

@priefi zatvrdle mlicko jsem mela v tehotenstvi tohle je mekke a jezdi prijde mi jakoby to bylo na kosti

priefi
20. pro 2018

@gabrielameisselova bude to v pohode, neboj. Mamka mela neco podobneho u zeber. Byla to nakonec jen krupka, ale vydesilo ji to docela dost.

merope
20. pro 2018

Kdyby se to zvětšovalo, tak si domluv termín urgentně v principu kdykoli. Pokud to neroste, tak to nejspíše nic tragického nebude - max tě budou sledovat.

pokoba
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
16. lis 2020

@gabrielameisselova jak to vlastně dopadlo?

priefi
16. lis 2020

@pokoba pokud to chceš řešit, objednej se k obvodnímu lékaři, nebo gynekologovi, tam Ti dají žádanku na sono nebo mamograf (dle věku).