Pomohla domácí konopná mast na akné/jiný kožní problém?

nikolav
3. říj 2012

Ahojky, chtěla bych se s vámi podělit o vaše názory na domácí konopnou mast a akné. Mám silné akné. Po t co jsem vysadila HA a léčím se na anovulační cykly atd. tak mám šílené akné. Nikdy jsem takové neměla. Nejde jen o pár pupínků, ale akné mám na celých tvářích, čele, spáncích, nose, bradě, vlasech, na krku a v dekoltu a celá záda. Je to šílené. Chodím ke kosmetičce pravidelně, ale má to jen minimální efekt. Náhodou jsem u ní narazila na letáček od paní, která vyrábí doma konopnou mast. Jen konopí a lékařská vazelína. Tak jsem si jednu objednala. Už ji mám doma. Ten puch trávy nesnáším, ale jestli aspoň trochu zabere budu vděčná. Tak jsem se chtěla zeptat zda také měl někdo stejný a nebo podobný problém a zda mu domácí konopná mast pomohla? A za jak dlouho? A jak moc? Děkuju za vaše zkušenosti.

lucasice
5. srp 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Jsem silný atopik a bez konopné kosmetiky bych už nebyla.

mayan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aaberushkaa
22. říj 2020

Můj velký pomocník v boji s akné je konopný balsám je VITASKIN PLATINUM od DR.CBD.

sabca21
22. lis 2020

já mám na akné taky dobrou zkušenost s konopnou mastí, ještě k tomu si kapu olejíček, ten má pomáhat účinkům

evarey23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barunaa01
30. črc 2021

Ahoj, já si vyrábím konopnou mast doma místo z vazeliny z bio neparfumovaného kokosoveho oleje. Je to potom výborné na pleť i na pečení. Kokosový olej zanechává pleť hladkou a nevysušuje, problém muže byt spis u lidi s mastnou pletí

barunaa01
30. črc 2021

@barunaa01 a zrovna mam po kortikoidech také vyrazku. Včera mě napadlo zkusit místo masti od doktorky, která už týden nic moc nepomáhá, prave konopí. Nejdřív to svědilo, ale ráno jsem zaregistrovala drobné zlepšení 😊