Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
lucasice
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.
lucasice
autor
28. bře 2021

Dobrý den, jdu s netradičním dotazem a to, zda máte vyzkoušený nějaký krém na zpevnění poprsí?

lucasice
27. bře 2021

Ahoj holky, nezkoušely jste na mastné vlasy tuhý šampon? Líbí se mi, že v něm není žádná chemie a ck se týče mastných vlasů slyším jen chválu.

lucasice
29. srp 2020

Já mám pro obě děti www.baagl.cz

lucasice
30. črc 2020

V Brně nevím ale osobně nejraději nakupuji na netu, nehledě na to, že ceny jsou daleko lepší ale nemusím se s ničím tahat a dovezou mi to domů.

lucasice
27. črc 2020

Ahoj holky, jájsem dlouho řešila jakou vybrat bělící zubní pastu, protože jsem ji chtěla vyzkoušet. A velice mile mě překvapila bělící pasta od Rocs, protože je bez fluoru a parabenů. Jiné jsem zatím nezkoušela ale ráda zůstanu o této a doporučuji dál.

lucasice
25. čer 2020

@anuliinka2013 Já s tím souhlasím, příjde mi, že s klasickým kartáčkem mám větší kontakt se zubem.

lucasice
25. čer 2020

Já osobně se stydím chodit do veřejných posiloven kor do takto otevřených prostorů , raději jsme si doma zařídili svoji. Určitě by tam ale maminky uvitaly nějaký dětský koutek.

lucasice
18. čer 2020

My používáme klasické kartáčky, líp se mi snimi dětem čistí zoubky. Pastu kupuji taky přímo pro děti a pro nás jsem si teď oblíbila bělíci zubní pasty.

lucasice
1. čer 2020

Kupovaly jste prosím někdo k papučkám i pytlík? U nás děti nemají skříňku a boty věčně rozházené, uvažuji tedy nad sáčkem.

lucasice
1. čer 2020

Holky a řešily jste sáček na přezůvky?

lucasice
autor
1. čer 2020

Zdravím, máte některá sáček na papuče od Baagl.cz ? Zajímaly by mě zkušenosti. Děkuji

lucasice
31. bře 2020

Gravimilk je super, mě moc chutnal a pila jsem ho celé těhotenství i po porodu.

lucasice
25. bře 2020

Holky můj odkaz byl smazán tak jdu s dotazem. Proč jste do první třídy volili aktovku a proč batoh?

lucasice
4. bře 2020

@petrak15 A to kolostrum jste nezkoušela?

lucasice
3. bře 2020

Naše malá když nastupovala do školky tak snad první 4měsíce jsem ji měla věčně doma. Už jsem nevěděla co sní a doktorka mi jen říkala ať podpoříme imunitu, našla jsem na internetu kozí kolostrum tak jsem ho zkusila objednat a malé začít dávat. Už je to rok a pul a od té doby nebyla ani jednou nemocná ;) teď už ho bereme celá rodina.

lucasice
3. bře 2020

Vyzkoušej kozí kolostrum, v období chřipek je nepřekonatelný.

lucasice
2. bře 2020

U nás vedl ze všech mlík jedině Sunar, bylo to jediné UM po kterém mi malá spala celou noc.

lucasice
2. bře 2020

@karol1996 česká média vše zbytečně hrotí a přehánějí...ano, měli bychom více dodržovat hygienu, my doma nasadili kozí kolostrum na podporu imunity ale rozhodně nebudeme doma dělat zásoby na rok hladomoru...

lucasice
15. únor 2020

Bereme celá rodina kozí kolostrum, přímo s kravským zkušenost nemám ale s kozím perfektní. Začala jsem dávat dceři, když jsem ji měla skoro každých 14dní ze školky doma nemocnou. Nám moc pomohl.

lucasice
24. led 2020

@darija06 Přesně tak, je skoro konec zimy, kozí kolostrum bereme pravidelně a ani jsme nezakuckali, nezasmrkali 🙂

lucasice
23. led 2020

Přímo s tímto problémem zkušenost nemám, ale nepomohlo by vám užívat ostropestřec? Naturevia ho vyrábí v tabletkách, podle mě i toho by Vám mohlo pomoci k dobré funkci jater.

lucasice
20. pro 2019

Doktorka mi kdysi doporučila na štítnou žlázu mořské řady, kupovala jsem od Naturevia

lucasice
20. pro 2019

Ahoj holky, ráda bych obnovila diskuzi a jdu s dotazem. Co se týče nemoci a "po nemoci" máte zkušenosti s kozím kolostrem na imunitu?

lucasice
19. pro 2019

My vybíraly hlavně podle toho aby měl ergonomická záda, aby byl lehoučký jelikož dcera je drobeček a celkově jí pěkně seděl. Měla jsem hrůzu aby nevypadala jak takové klíště.

lucasice
19. pro 2019

Nám nejvíce pomohli probiotika od Naturevia, mám i pocit, že jsou to jedny z nejlepších.