Gravimilk, máte zkušenost?

wendyv
21. zář 2016

Zdravím 🙂 mám dotaz ... začínam 12tt a beru vitaminy elasti- Q. Chtěla bych se zeptat mate některá zkušenosti s gravimilk. Jestli je možne ho užívat i když beru vitamíny a jak moc jste po něm přibrali? Je možné ho míchat s mlékem a ne s vodou ? Děkuji moc za odpovědi

astyna
21. zář 2016

Já jsem dostala vzorek od mé gyndařky a tak jsem se po tom pos... 😀 takže asi tak 😀

gabkafrey
21. zář 2016

za mne ok, ale nebrala jsem už nic jinýho, do mlíka uplně v pohodě a pak jsem s ním pokračovala až do 4 m po porodu ke kojení

prostejina
21. zář 2016

Obdivuju všechny, který to dokáží vypít 😀 fuj 😀 určitě ho můžete užívat s vitamíny a do mléka he taky mozny ho rozpustit 🙂 pribrat nevím, podle mne by tam neměl mít moc cukru.. Ale myslím, ze nejlepší je pestrá strava než náhražky 🙂 vajíčka, mléko, červený maso, kupa zeleniny a ovoce a žádná gravimilk není třeba 🙂 stejně to bude jen reklamní tah 🙂

zara11
21. zář 2016

Nutrimama je chutnejsi,gravimilk se hrozne zkazil...

gabkafrey
21. zář 2016

@prostejina já ho třeba pila , protože to byl můj jediný příjem během dopoledne, nic jinýho jsem do sebe nedostala, najíst jsem se mohla až kolem 3 h odpolko a to se nedá se třemi dětmi a 4 v pupíku hlady zvládnout, takže jsem si udělala půl litr mlíka s gravimilkem a fungovala jsem 😀

andysebesta
21. zář 2016

Já ho taky pila.Rozpoustela jsem si ho v teplým mliku a dávala jsem si ho ke svačině.Pomohl mi se zacpou a dodal mi na chvíli energii.Dva starší jsou dablici,trochu jsem jim nestačila😊.užívala jsem k tomu ještě vitaminy,jedla hodně zeleniny,min ovoce,.....

andysebesta
21. zář 2016

@gabkafrey mužů se zeptat,jak se zvládají čtyři děti?myslím hlavně finance,zkloubeni povinnosti a tak.Chtěla bychom taky ještě benjaminka.ted teda budu muset do prace,ale třeba za rok.Ale z reakci rodiny byl problém už s naším třetím Misankem.přála bych si to,ale už ted mám hrůzu z reakci.....

lajla
21. zář 2016

Jediný který jsem kdy snesla byl coko, ale úplně horký, a pouze v době kojení...jinak.jsem ho vždy vyhodila😭

gabkafrey
21. zář 2016

@andysebesta na reakce rodiny a okolí se vyprdnite, je to jen a jen čistě vaše věc, jestli 3 nebo 4 děti. Finančně je to o prioritách, manžel v práci, já domácnost, děti pomůžou s mladšími, pohrají si, pohlídají se, dá se to všechno krásně skloubit, jen o tom musí člověk trochu přemýšlet 😀 než se to naučí.
Já bych klidně brala ještě jedno 😀

anomisv
21. zář 2016

Já mám čokoládovej, piju ho občas od třetího trimestru. Redim ho do trošky mléka jinak je to docela hnus. Den po první dávce se mi spustilo mlezivo ale nevím zda to s tím má něco společného😆😉

broskvicka01
21. zář 2016

Mám čokoládový a mixuji si ho s mlékem a banány, jinak bych se pob**la.... :D

prostejina
22. zář 2016

@gabkafrey jsi ma ikona 😀

gabkafrey
22. zář 2016

@prostejina 😀 to snad neee . Ale děkuju, lichotí mi to, ale jak je psáno o kus hore, doma bych je učit nemohla, ad 1, na to nemám vlohy a u prvního nechápání bych asi ztratila nervy, ad2 dopoledne jsou 2 starší mimo-škola a školka a to je pro mne relax 😀, věnuju se plně prckům, takže kdybych ještě učila, měla bych pocit, že šidím ty mladší

iveta19900
7. pro 2016

Starý gravimilk neznám,ale nový se dá pít mám čokoládový a je moc dobrý narozdíl od nutrimama měla jsem vzorek z porodnice a hnus fuj moc sladký a po polknutí jak smradlavý kozí mlíko beze srandy ble 😵😝

jahodnice
7. pro 2016

Nezvladla jsem ani jeden hrnek, fuj tajbl, skoncil v kosi...

iveee
7. pro 2016

Tak gravimilk mi vůbec nechutná, ale nutrimama si kupuju. Holt každý ma jiné chutě🙂

soniacer
19. črc 2017
Uživatel soniacer je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od soniacer.

Gravimilk se nesmí kombinovat s jinými doplňky. Já ho začala pít ve třetím měsíci a piju ho doteď, protože ještě pořád kojím a mlíka mám na rozdávání. Co se týče přibírání, tak to nemá absolutně žádný vliv a i když si ho dávám každé ráno s mlíkem, tak sem nezaznamenala žádný váhový nárůst.

astyna
20. črc 2017

Piju pravidelně každý den šálek + jednu tobolku Mamavitu 🙂 brala jsem to tak v těhotenství, i nyní, když kojím. Nevím, zda to má vliv na kvalitu a kvantitu mléka, nicméně já bych ukojila i další dítě 🙂

kdanak
25. črc 2017

Piji gravimilk pravidelně a zatím jsem s ním problém neměla. A chutná mi. 😉

lucasice
31. bře 2020
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Gravimilk je super, mě moc chutnal a pila jsem ho celé těhotenství i po porodu.

petralak
31. bře 2020

Měla jsem vzorek a nedá se to...

sobist
31. bře 2020

Gravimilk jsem měla jen jako vzorek, čokoládový tuším, a bylo to moc dobré. 🙂 Ale mě nevadí pít ani proteiny (raději tedy rozmíchané v mléce, než ve vodě). S dalšími vitaminy bych to nemíchala, všeho moc škodí, a za sebe bych teda v těhotenství raději brala nějaké pilule a po porodu si to zpříjemnila naopak něčím takovým.
To přibírání podle mě taky bude hodně individuální, ale byl to teda jeden z důvodů, proč jsem se nakonec na ten Gravimilk vykašlala i po porodu, kil navíc už mám i bez toho dost.. :D
Měj krásný den! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru