Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

nemko
17. bře 2010

diky 🙂 pre seed uz cakaaaaaaa 😀

vendulak
autor
22. bře 2010

Ahojte holky!
Nemi je mi moc líto že mrcha dorazila ☹. Ale držím palce do dalšího kola a určitě si užijete aspoň ten Pre-seed 😀 😉.
Strouži na Nelinku jsem taky ještě včera koukla a je to kouzelná princezna!
Jinak...dneska jsme vstávali v mojí měřící hodinu takže jsem změřila rovnou i teplotu. A co? Byla už nahoře. Já to ale tak nějak věděla, věděla jsem že v pondělí bude pozdě a že byla ovuška včera jsem taky poznala, bolel podbříšek malinko, bylo spoustu plodnýho hlenu a pobolívali prsa. Ale co my? Nemohli jsme sexovat. Protože jsme museli absinovat před blbým pitomým IUI!!! Oba jsme to chtěli a kazili si tím moje narozeniny, odříkáním. A to jenom proto aby jsme abstinovali před IUI, který bude udělaný pozdě. Po ovuaci. Celou cestu do CAR jsem při řízení probrečela. Mám už všeho dost. A já tomu teď tak moc chtěla věřit. Věřila jsem fakt. Mám už toho tak strašně dost, koukání pořád jen na cizí břicha, cizí děti. Štěstí který mě se vyhýbá obrovitánským obloukem 😢 .
No a v CAR tedy jsme měli ZASE pana doktora co mlčí ale tedy řekl jen že to vypadá že je po ovulaci (ehm no jak sem sama věděla), ale že sliznice je ještě skoro předovulační takže musela proběhnout nedávno, buď včera nebo dneska v noci. Tak že IUI ještě tedy udělat zkusíme. Takže jsme šli odevzdat vzoreček. A já mám pak dorazit na IUI.
Mám už toho všeho fakt dost . 😢

jankacajova
22. bře 2010

Ahojte kočky.
Nemko, mrzí ma mrcha 😒 , Tak teraz sa to už podarí. Už ste mali predohru tento mesiac a ten ďalši sa ukážu original //.
Vendulka, veru poznám Tvoje pocity, aké to je trápenie, 😒 , ale predsa ste absolvovali IUI a je tam šanca na babatko.
Ja už tiež mám koľkokrát pocit so všetkým tresknúť a potom sa zas pozbieram a idem ďalej. Jedného dňa príde aj ku nám babätko.
Ako ste dopadli ?

jajkaz
22. bře 2010

Ahojky,
Vendulko, To mě mrzí, že to takhle proběhlo... to je škoda. Pořád je tam ale nějaká naděje, že to bylo v noci a ráno jste udělali to IUI, to by ještě mohlo mít kapičku naděje, ne? Budu ti mooooc držet palečky 😉 A nesmutni, je to těžké, ale my to přece nevzdáme!!! Já vím, že to přirovnání je hloupé, ale: Mám na lednici magnetku - Vzdala bych se čokolády, ale já se přece nevzdávám 😉 Tak s tímto heslem do dalších dnů a třeba spermošci vajucho ještě zastihli 😉

vendulak
autor
22. bře 2010

Holky jo už jsem ten počáteční šok rozdýchala a beru to v pohodě 🙂. Přece jenom jsme se snažili den před ovuškou a dnes jsme byli na IUI a kdyby tam žádná šance nebyla tak doktoři ho snad dělat nebudou, takže věřím že šance tam je a prostě jí budu věřit! Budu věřit nám! 🙂
A už se náhodou moooc těším až večer IUI ještě posychrujeme s Pre-seedem 😀.
Janko určitě si jednou ty naše vysněná miminečka najdou cestu k nám všem! Moc tomu věřím a moc to přeju i všem ostatním snažilkám tady!!! 😉
Jaj tý brďo! To přirovnání s tou čokoládou je super! 😀 Hned jsem si to opsala na papírek. Já miluju čokoládu 😀. Ale momentálně se snažím jíst zdravě a něco zhubnout takže jí zrovna odolávám a je to peklo 😀.
Jaj a jak jste na tom vy? Už proběhlo to neoficiální snážo? 😉

jajkaz
22. bře 2010

Jojo, "neofic. snážo" proběhlo 😀 Podle mě jsem dnes 4 nebo 5 DPO (podle FF jen 3). Tak doufám... Vendul, právě jsem se opět "NEVZDALA"..... Manža koupil Milky (byly za 14,-), tak jsem neodolala.... 😉

jajkaz
22. bře 2010

Tento měsíc jsem se dala (opět) na měření... http://www.fertilityfriend.com/home/2b3cb2

vendulak
autor
22. bře 2010

Jaj jéééé já bych se taky brala "nevzdat"! A mě nikdo Milku nekoupí ☹, asi jí dojdu sbaštit k vám 😀.
Tý jo, to jsi teprve chvilinku po ovulce, ale držím pěsti ať jde vše dobře dál!!! 😉 To jsme tedy od sebe jen kousíček tak budeme čekat na výsledek spolu 🙂.

jajkaz
22. bře 2010

Vendul, tak se stav 😉 😀

vendulak
autor
23. bře 2010

Jaj nakonec nebylo třeba 😀, příťa mě překvapil, když přišel večer z práce a přinesl mi bílýho Magnuma 😕 😀. Prý za IUI 🙂. Tak to víš že jsem to taky nevzdala! 😀

jankacajova
23. bře 2010

akojte kočky, tak vy tu také sladké papáte ? Ja to dako nemusím. Tak ja vám pošlem poštou dáku tú čokoládu.
Jajkaz, držím moc palce, graf je pekný len tak ďalej a aby stúpali teploty hore.
Vendulka, nádej je tu vždy, tak si počkame na výsledok.
Nás ešte len ovulka čaká tento týždeň. Inak, včera sme si hodili s drahým takú rýchlovku, keby nebolo gelu, tak sa nedostane ani do vnútra 😵 . Takže mi používame Preseed stále, to je ako naša zubná kefka 😵 , pribaliť na každú cestu 😀

jankacajova
23. bře 2010

Inak, neviem ako vy, ale mne trvalo pokiaľ som našla našu tému. Poriadne nám ju schovali . 😵

vendulak
autor
23. bře 2010

Janko já jsem si dala tému k mím oblíbeným takže jí nemusím nikde hledat a mám ji za chvilku 😉.
Jéjej tak to já bych se po sladkém utloukla, ale tedy nemůžu, sem už pěknej soudek 😀, takže musím zdravě 😀. Včera to byla výjmka za IUI 😔 😀.
Jani my zrovna včera večer a dneska ráno taky Pre-seedovali 😀. Gelík je fakt super 😀. Taky si ho nemůžeme vynachválit! A koukala jsem ráno že nám tam ještě docela dost zbylo tak to možná posychrujeme s tím zbytkem ještě dneska večer 😀.

jajkaz
23. bře 2010

Ahojky,
Vendul, tak to je krásná odměna 😵 Nemyslím to jako výsměch, jen jsem si vzpomněla na vtip Jak příjde muž k lékaři, že má už několik dnů červené oko a neví proč... Doktor se ho vyptává, nakonec se zeptá: A co pohlavní život? Muž: Jé, tak s tím nemám problém, to já můžu i dvakrát denně 😉 a doktor na to: tak to už je mi jasný. Svítí vám kontrolka, že máte prázdný pytlík 😀 😀 😉 Pardón, jestli jsem někoho urazila 😕

vendulak
autor
23. bře 2010

Jaj 😀 😀 😀

jankacajova
24. bře 2010

Ahojte, ako ste dnes prežili krásny slniečkový deň? Ako sa majú Preseedove tehulky ?

nemko
24. bře 2010

Caute kocky, buduci tyzden ideme na IUI tak drzte palce 🙂 Myslim na vas, mooooc 😉

vendulak
autor
25. bře 2010

Ahojte holky! 🙂
Janko já si ty sluníčkový dny vyloženě užívám 😵. Hrozně mě to nabíjí energií 😅.
Nemi na IUI ti budu mooooc držet palce!!! 😉 Já jsem teď 3 dny po něm a nejradši už bych věděla výsledek 😀.

nemko
25. bře 2010

vendul tak mooooooooooooooooooooooooooooooc drzim palce aby Ti to vyslo 🙂 naozaaaaaj mooooooc 🙂

vendulak
autor
25. bře 2010

Nemi však to já tobě taky!!!! 😉 Moooooooooooooooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😉 😵
A stimulovala jsi před IUI něčím? Clostilbegytem? Nebo budete mít IUI v přirozeném cyklu? 😉

nemko
25. bře 2010

dakujeeeeeeeeeeeem, vcera som bola u gyn zistil, ze budem mat ovu na pravo (lavy vajcovod mam nepriechodny), zajtra idem na meranie a mam volat do CAR a Dr.mi povie co dalej takze netusim co ma caka toto je moje prve IUI.

vendulak
autor
25. bře 2010

Aha. Nemi já bych řekla, že když je ovulka přirozená že je to ještě lepší!!! 😉 A když je folík zrovna na průchodnej straně to je super!!! 😉 Takže zítra jdeš ke svému Dr. a až pak případně do CAR? Neboj IUI je úplná pohoda! Jako klasický vyšetření, v podstatě skoro nic neucítíš! A pak si tam jen 20 minut poležíš, odpočineš, necháš bojovníčky plavat a jdeš! Je to v pohodě! A já věřím že my si takto ty našemiminka vybojujeme! 🙂 A budete tedy pak doma taky posychrvávat s Pre-seedem? 😀

nemko
25. bře 2010

som zvedava, dufam, ze nam to vyjde a onedlho sa budeme tesit 🙂

vendulak
autor
25. bře 2010

Nemi to bych si moc přála i já 🙂.

jankacajova
25. bře 2010

Nemko, držím Ti palce. Možno jedného dňa si to pôjdeme aj my užiť - IUI 😀 Vendulka, a spermie sa odovzdávajú v ten moment a hneď to dávajú do Teba ? A robia to priamo kde vyšetrujú , alebo na dákej sále?
Tiež nemám veľa informácii o tom .
Ale je tam veľká úspešnosť , tak verím že sa to podarí obom . 😵

vendulak
autor
25. bře 2010

Janko, né sprmijky tam nedávají hned! Musí je právě nejdřív prozkoumat a protřídit, aby tam poslali pak už jen ty nejlepší očištěný bojovníčky! 😉 My většinou chodíme na UTZ ráno v 7.30 a po ultrazvuku jdeme odevzdat vzorek a pak příťa odjede do práce a já si mám přijít na IUI za takový dvě a půl hodiny 😉.
A poprvé mi IUI dělali normálně na koze v ordinaci, a teď na sálku. Ale je to úplná pohoda, jako běžné vyšetření, prostě lehnout na kozu, roztáhnout nohy 😀 a nechat doktora tam dát propracovaný spermijky. Vůbec to nebolí. Na milisekundu trochu zatlačí a to je všechno. Pak si tam 20 minut poležím a je to a můžu jít 🙂.
Ale tobě držím palce, ať se k tomu ani nedostanete a co nejdřív máte doma malé Pre-seeďátko! 😉

nemko
25. bře 2010

taaaaaaaak kocky ja vam moooooooc dakujem za podporu, verim, ze to dopadne // a my uz nebudeme musiet ist na IVF aj kazdej jednej z vas prajem co najskor //

jajkaz
28. bře 2010

Ahojky,
Nemko, mocinky moc ti držím palečky...
Ale taky samozřejmě všem ostatním pre-seed snažilkám...

Holky, tak nevím, abych to nezakřikla, ale mám takový dojem, že jsme to zvládli i bez gelíku. 😎 Kukněte do albíka a prosím moc, držte palečky, aby sílela... Já mrchu nečekám až ve středu, takže ten dnešní testík je jen ze zvědavosti. A ten dušík byl patrný už po 5 minutách 😉

vendulak
autor
28. bře 2010

Jaj jééééééé! Já dneska celej den pobulívala, protože tak nějak vím že u nás je to už zase jako vždycky v háji 😢, a mám pocit že už snad nemám vůbec sílu dál 😢.
Ale teď tady kouknu a mám z tebe radooooost!!!! Moc moc gratuluju! A držím palce si piš! 😉 A dušík je krásně znatelnej 🙂.
Btw koukala sem že vysněnej kočárek máš v albíčku Roana Maritu....ten by jsme si jednou moc přáli i my 😵. Snad. Jednou se taky dočkáme ☹.

jajkaz
28. bře 2010

Vendul, děkuji. A nesmutni, ještě neházej flintu do žita, třeba budeš překvapená. Moc bych ti to přála. 😉 Jojo, Roan Maria, to je můj sen. Jen jak jsem viděla, že je těžko skladný v autobuse, tak jsem na vážkách.... A já teda asi bus využívat budu 😵 Tak uvidíme... 😵 Moc na tebe myslím 😉