Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj no dneska už je lepší náladka a snžím se zase dál věřit 🙂. Holt nálady jak na houpačce, asi hormony 😀. No ono to bylo včera asi proto že sem měla dost bolesti, stejný jako minulý cyklus 😒.
Jaj jakože je veliký do busu? Jako do MHD když budete přejíždět? To on je docela velký asi, protože má velikou korbičku. Ale nám se zase líbí i proto že konstrukce je po složení hodně malá 🙂 a my máme malá auta. A tedy většinou jezdíme jima, ale sem tam jezdím i busem...no vidíš to tak to je další zajímavý postřeh nad kterým se budeme muset zamyslet...ale máme na to času ještě doooost a dost 😒. My ho viděli zrovna i minulý týden poprvé naživo a sice měli hroznou barvu v krámu ale líbil se nám moc 😵. Akorát tedy trochu vrzal už na tom krámu, ale koukala jsem na nějaké diskuze o něm a prý je to u všech a stačí je trošku promazat 🙂. No uvidíme třeba za pár dní najdu taky // a budeme spolu probírat co naše Marity 😀. A když né, tak budu závistivě okukovat aspoň u tebe 😉.

jajkaz
29. bře 2010

Vendul, teda ty měníš ty fotky 😉 nestíhám sledovat 😀 Jsme z vesnice, takže do města spíše linkovým. Je fakt, že ty MHD mají na kočárky více místa, ale to k nám nejezdí. Ona ta rukojeť se nedá ohnout jako u těch novějších. Dá se (pokud se nepletu, neviděla jsem to úplně z blízka) zvednout jen jakoby celá, tak jak když to skládáš. Takže v těch linkáčích mají většinou místečko u zadních dveří za sedadly a když tam ten kočár dáš, tak blokneš místo v uličce..... 😖 Jinak se mi líbí strašně moc. I ta cena je celkem přijatelná. 😉

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj já fotečku měnit musela, tamtu mi smazali, a smazali je dneska hodně lidem, z naší diskuze o štítné žláze skoro všem holkám 😕. Tak sem musela najít nějakou která jim snad nebude vadit 😒.
Jo jo vím jak to s tou rukojetí myslíš, že nemá ten kloub, že? My taky nebydlíme přímo ve městě a právě do města tedy taky občas jezdím normálním busem. A nekoukala si na Caren Gondola? Mě se tak nelíbí jako Marita, ale říká se že je to její nástupce, má taky čtyři velká nafukovací kola, klasickej košík, velkou korbičku a oproti Roanu prý lepší odvzdušnění boudičky a taky přehazovací rukojeť. Ale jestli má ten kloub to si teď nevybavuju, museli by jsme se juknout. Ale stejně mě se nejvíc líbí Marita 🙂.

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj tak sem koukala že ten Caren ten kloub má, viz tady http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=4&id=... 😉

jajkaz
29. bře 2010

Aha, tak to je super. A vypadá hodně podobně jako ten Roan 😉 Dík za tip, to je super.

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj našla jsem ještě lepší odkaz, je tu o něm napsáno víc parametrů a i víc barviček http://www.kocarky-sara.cz/kombinovany-kocarek-... 😉
Jestli jsem třeba poradila nebo tak tak jsem ráda! 😉

jajkaz
29. bře 2010

Už si ukládám odkaz 😉

vendulak
autor
29. bře 2010

😀 Jo a ještě mě napadlo, jak jsem koukala na ten odkaz tak tam není napsáno nic o tom že na něj jde autosedačka. Ale jde! viděla jsem to na jiných stránkách a i četla diskuzi od holek. I když nevím jestli je to pro vás důležité, ale prostě mě to ještě napadlo... 😀

jajkaz
29. bře 2010

Asi je to v první řadě praktické, ale nijak mě to nenadchlo - sedačka na podvozek kočárku. Možná změním názor, uvidíme.
Já zatím žádné tipy nemám, zatím jsem nic nehledala. Jen vím o té maritě a kamarádka mi doporučuje x-lendr...

jajkaz
29. bře 2010

příjde mi to na pohled hodně divné - myslím tu sedačka na kočárek... 😕

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj mě se to původně na pohled taky moc nelíbilo, ale tedy já o kočárkách docela přehled mám, bo v jednu snažící dobu sem měla koukání a zkoumání kočárků jako posedlost 😀. Teď už ne, teď mi to spíš ubližuje tak už moc nekoukám ☹. Ale tedy teď vím že mi chceme kočárek s nacvákávací autosedačkou na 100%! Máme obě rodiny trochu z ruky a rádi jezdíme na výlety a ke kamarádkám a vůbec prostě autem cestujeme dost často. I třeba jen do města nakoupit. A jak už jsem psala obě auta máme malá. Podvozek budeme muset dávat do kufru na stojáka a víc už se tam nevejde. Takže pro nás bude super na kratší cesty když s sebou nebudeme muset vedle mimča na sedadle tahat ještě velkou korbičku 🙂. Ale samozřejmě že je to prostě o potřebách. Pokud by jsme měli auto velké a nebyl by problém pro nás vzít tedy kočárek všude i s korbičkou tak si tuhle vlastnost kočárku taky klidně odpustím 🙂.

jajkaz
29. bře 2010

To máš pravdu, určitě je to praktické. Jen bych si na to asi musela zvyknout 😉 Tokový ten výjezd na nákup, to určitě je pohodlnější. Jak my to vyřešíme, to ještě netuším, ale je fakt, že se to při koupi musí brát v potaz... Vendul, jsem v tomhle nezkušená 😀 - to musí být určitě pak ta sedačka stejné firmy, ne? Nebo je to všechno stejný systém a pasuje to kamkoliv?

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj to určitě nepasuje každá 😀. Jako já praktický zkušenosti nemám vůůůbec žádný, všechny jen okoukaný a vyčtený z netu 😉.
Ale většinou u tichle levnějších kočárků tak to musí být autosedačka od stejného výrobce. A to ještě někdy výrobce má na každej kočárek jinou svojí autosedačku. Ale to by ti určitě pak v krámu řekli, až se půjdete koukat 😉. To jsou tyhle kočárky jako Caren Gondola nebo Roan Marita. Ale třeba když jsou dražší kočárky jako Gesslein, Teutonia, Mutsy tak tam jdou většinou adaptéry na jejich autosedačky od stejné firmy jako kočárek, ale jdou tam pak třeba i autosedačky s dobrýma výsledkama v testech jako Maxi-Cosi nebo Romer. To vím že je určitě u Gessleinu a Teutonie. 😉 Ale prostě třeba autosedačku od Firmy Roan by jsme určitě nenarvali do kočárku od Caren 😀 😉.

vendulak
autor
29. bře 2010

Jaj ale koukám že docela odbočujeme od tématu Pre-seed gelu, co? 😀
Ani se nepřišla podělit Nemi se zážitky z IUI...

jajkaz
29. bře 2010

To je tzv. pre-seed pokračování 😀 aneb Co nás čeká a nemine... Na Nemi jsem taky zvědavá... Moc jí držím palečky. 😉

nemko
29. bře 2010

caute kocky, v stredu idem na ultrazvuk kvoli velkosti folikulu, v piatok to bolo este male tak sme sa dohodli, ze tuto stredu mi spravia ultrazvuk a dohodneme sa - budem vas informovat 🙂 zatial sa mame snazit doma tak sa snazime - vcera dokonca 2 krat 😀 😀

jajkaz
30. bře 2010

Ahojky,
Nemko, tak to by bylo aby nebylo 😀 Držím palečky a pořádně si to snažilkování hlavně užívejte, ať z toho máte radost... 😉

vendulak
autor
30. bře 2010

Nemi na zítra ti tedy budu držet moc palce!!! 😉

Jaj dělala si další testík? Sílíííí? 🙂

jajkaz
30. bře 2010

Vendul, je v albíčku 😉 Ještě to není dálnice, ale taková ta cestička už jo... 😀

nemko
30. bře 2010

dakujem kocky, zajtra vas budem informovat, uz sa tesim, nesiem doktorke aj pre seed - zaujima ma jej nazor takze som zvedava, o 10:30 budem vediet kedy budeme mat IUI - dufam, ze uz vo stvrtok to bude spichnute 🙂

nemko
31. bře 2010

dievcata akurat som sa vratila z CAR, dominantny folikul mam bohuzial na lavej strasne (nepriechodnej), brali mi krv na vysetrenie, ci bude ovu alebo sa vajecnik len tak tvari, rano idem na krv znova aby sa tie dva vysledky dali porovnat a potom uvidim co dalej, IUI nema vyznam kedze je folik na nepriechodnej strane 😒 😒

vendulak
autor
1. dub 2010

Nemi mrzí mě že folík narostl zrovna na špatné straně ☹. Vím jak je hrozná ta představa že zase další měsíc je zbytečný a že zase budeš muset jen čekat. Ale však už si určitě za půlkou cyklu,ne? Tak to ono už to uteče! A v příští e určitě vaječníky vystřídají! A klapne IUI! Pořád ti budu moc a moc držet palce! 😉

Jaj náhodou sem na hlavní stránce zahládla tvoje albíčko a testík krásně sílí! Super! Jen tak dál! 😉

jajkaz
1. dub 2010

Ahoky děvčata 😉
Nem, to je fakt smůla. Příště to bude ok, drž se 😉
Vendul, jojo, vypadá to dobře. ve středu se chystám k dr. Tak snad to bude všechno tak jak má 😵

vendulak
autor
1. dub 2010

Jaj není ve středu ještě moc brzo? 😕 Vždyť teď si teprve v době očekávané ms, ne? To podle mě na UTZ ještě nemůže být nic vidět? 😕 Ale každopádně ti na to držím palce!!! 😉

jajkaz
1. dub 2010

Vendul, nějaká ta milimetrová bublinka by tam měla být. Ale mě jde hlavně o neschopenku. V práci se bacilům nevyhnu a mám z toho strach. Navíc po těch dvou potratech mě dr. ani do práce nepustí. Kamarádka byla 3 dny po vynechání ms a už byl mimísek vidět. Teda jen ta bublinka... Tak budu doufat, že to bude ok 🙂

vendulak
autor
1. dub 2010

Jaj ahááá, to víš já s tím ještě žádnou zkušenost nemám ☹. Ale chápu, že se bojíš a určitě je to tak správně, že budeš doma s mimískem odpočívat a vyhýbat se bacilům! 🙂 Tak se pak přijď pochlubit s bublinkou! 😉

jajkaz
1. dub 2010

Já vím, že to vypadá divně, že se chci doma "ulejvat", ale když denně utírám nudle u nosů, děti na mě kašlou (a to doslova a do písmene), tak fakt se tomu chci vyvarovat. Už to poslední těhu jsem začínala s chřipajznou a nedopadlo... Bojím se toho. ☹

vendulak
autor
1. dub 2010

Jaj tak to tedy rozhodně nijak nevypadá!!! Já být na tvém místě tak určitě víc než na 100% udělám úplně to samé!!! 😉

nemko
1. dub 2010

Baby dakujem za podporu, je to tazke, ale uz to dobojujem 🙂

vendulak
autor
1. dub 2010

Nemi určitě jo! Jednou si ty mimísky vybojujeme my všechny!!! 😉