Přes měsíc bolest v podbřišku, silná a bolestivá MS

tessss
20. pro 2016

Brouzdala sem různě po fórech ale nikde jsem nenašla nic podobného. Začalo to minulý měsíc. Přesně týden po skončení menstruace jsem začala mít bolesti v podbříšku a špinit. Další den sem začala krvácet jako kdybych to opět dostala a měla sem hrozné bolesti v podbřišku. Krvácení trvalo další dva dny a pak přestalo ale bolesti v podbřišku nepřestávali. Do toho jsem měla ještě zácpu nebo průjem. Tak jsem si zašla na gyndu kde jsem byla asi měsíc předtím na vyšetření a výsledky byli v pořádku. Doktorka mi řekla že to prý byla ovulace a že jsem v pořádku. Tak jsem to nechala být. Ale bolesti ne a ne přestat. Myslela jsem jestli to není třeba slepák. S partnerem sme se i báli mit sex protože to také hrozně bolelo. Jako kdybych tam měla něco co tam nemá být a tlačí to. Pak bolesti přestali asi po 15 dnech tak sem si říkala že už to bude v pořádku. Pak přišla další menstruace o 2 dny dříve. Neuveritelně silná a bolestivá. Každou hodinu - dvě sem protekla a měla hrozné sraženiny. To trvalo skoro 10 dni. Úplně mi přestala až 13. den ale furt mám bolesti v podbřišku a sex pořád moc nejde. Furt to bolí a mám pocit že tam něco překáží a tlačí. Plánuji opět oběhat lékaře ale opravdu se bojim co to může být. Jsem v tomhle nezkušená. Vždy mi vše fungovalo jak má a HA neberu už přes rok. A představa že takhle to budu mít už napořád se mi moc nelíbí.

Díky za váš čas a připadné rady a zkušenosti.

8slunicko6
20. pro 2016

No, radši si zajdi k obvoďákovi ať ti napíše doporučení na gyndu a na chirurgii na CT. Pokud máš bolesti jakoby ti něco vadilo nemusí to být přímo spojené s reprodukčními orgány (přeci jen je tam ten slepák). Ale pokud hodně krvácíš, vypadá to spíš na gynekologický problém, třeba endometriózu (tu ale většinou zjistí až při laparce, na ultrazvuku to není moc vidět-a možná by to iodpovídalo-krvácení, bolesti).Já jednou měla měsíčky 3 týdny v kuse (hodně silný) ale bylo to tím, že se mi špatně sloupla sliznice...

annasmyckova
20. pro 2016

endometrioza, srůsty -to může být cokoliv, určitě bych zašla na gyndu.