Příznaky těhu pár DPO? Nějak moc hrrrrrrr, ne?

luciiinka87
10. črc 2015
Ahoj holky, v prvni rade chci napsat, ze jedno dite mam, tehotenstvi a priznaky jsem si tedy odbila a tak vylozene nesilim z kazdickeho zapichani v brise, protoze to muze byt treba i zarazeny prd , zeeee 😃 Ale teda, to co prozivam, to je hukot a chci se zeptat, jestli jste tohle nektera pocitila a v co to vyustilo. Jeste podotykam, ze jsem nikdy nemela problematickou ovulaci, spise jsem ji ani nevnimala, takze to tak na uvod. Ted nejaka cisla a o co mi vlastne jde. MS skoncila 27.6. a protoze se snazime o mimise a minuly tehu jsem otehotnela ze styku v 11dc, tak jsme se do toho pustili hned, co to slo. Zhruba 10 a 11dc jsem lehoulince zaspinila, skoro neznatelne, ale neco to bylo. Tak od 14dc zacaly bolesti podbrisku, nic moc extra, ale zacalo se to zhorsovat ze dne na den, v 17dc pak bolesti zmirnily, ale pridaly se prsa. Dneska jsem na tom tak, ze funim jak kdybych byla v 7 mesici, prsa me boli fest, podbrisek taky chvilema hodne zaboli a to nejlepsi, nebo taky ne - protoze se mi odpoledne udelalo zle, polevalo me horko a mela jsem stavy na omdleni (a doma 20 mesicni dite, ze), na nic jsem necekala a jela na gyndu. A ted babo rad, cysta to neni, zanet to neni, z gynekologickeho hlediska je vsechno ok, tak co to jako ma byt? Do dalsi MS mam jeste celych 10 dnu - tt samozrejme naprosto snehove bily. Mit tyhle stavy za tri tydny, tak si rikam, ze to je jasny, ale tohle si s tehu spojit nedovedu. Mela jste nektera tohle? Bylo to nejaka hormonalni boure, ktera odesla s dalsi MS? Diky za zkusenost.
mandala
10. črc 2015
@luciiinka87 Tak nevím, jestli odpovím přesně, na co se ptáš, ale u první dcery jsem pocítila těhu hned druhý den, vím, že to zní jako blbost, mohla to být náhoda, ale já jsem cítila, že je to opravdu těhu. Bylo mě špatně od žaludku, slabo na omdlení a strašně bolely klouby, chodila jsem jak stoletá stařena, do té doby nic takového. Takže já si myslím, že příznaky těhu to klidně můžou být a přeju, aby to tak bylo. 😉
anushka111
10. črc 2015
Tak může to být silnější hormonální porucha, která už vyžaduje léčbu, ale samozřejmě by to moho být i to těhu. Ať tak či tak víc než klasická prohlídka by vám napověděli krevní testy, ať je to co je to.

Sem začni psát odpověď...

Odešli