Čekání s Ovitrelle ...

stanulice
13. kvě 2021

Ahoj holky , 12.5 jsem si Pichla v 9h Ovitrelle.. Bohužel mám potvrzenou PCOS , bez menstruace bez ovulace a moje vajíčka totálně spící , od 5dc -9dc jsem brala clostik 1-0-1 na kontrole jsem byla 11dc a jen na jedné straně dva folikuly (zázrak ) na druhé straně to spalo, jeden měl 14mm a druhý asi 8mm , další kontrola byla 14dc a jeden folikul 20mm, takže 16dc jsem si Pichla Ovitrelle . Samozřejmě hned jsme to pojistily 😅, . A já mam furt strach že to nestihneme 😭, manžel přijde večer až ?!! 😅😅😅😅 (Chudák ) .. budu ráda když tu založime čekací diskuzi a budeme si psát co a jak aby to uteklo . Já mám dneska šílený bolesti v podbřišku nebo spíš nejvíc práva strana .

zuzha31
17. kvě 2021

@stanulice tak jak ti to dopadlo? Ovitrelle mam píchnutý dneska, včera styk podle planu lékaře a rikal co 2 dny. Ale jsem nervózní abych jak rikas to nezaspali, když máme mít styk až zítra 😂 I když mi lékař rikal, ze ovulace by měla být zítra večer.

stanulice
autor
17. kvě 2021

@zuzha31 Ahojky , já sem furt v čekání , ale konečně ze mě vyprchal Ovitrelle , test dneska negativní 🙂 testovala jsem se od injexe abych pak tu nezakládala diskuze zda je to duch z Ovitrelle 😅. Takže já už netestuje a počkám si pěkně jsem dneska 6dni od injexe a 5dni od ovulace . Tak budeme tu spolu čekat nu 😅.. my jsme se snažily 3dny od píchnutí do ovulace , a tu jsem teda ucítila au au ... Měla jsi i clostik ? A proč injexe ?

zuzha31
17. kvě 2021

@stanulice po té injekci je falešně pozitivní test? Tak na to me ani neupozornil 😂 injekci jsem vůbec necítila a to jsem čekala že do břicha to bude bolet 😂 měla jsem Clostilbegyt od 1.5. na 5 dní. Minulé pondělí jsem byla na první folikulometrii a nemela jsem ani cm a ve čtvrtek už meli folikuly skoro 15 mm. Pres víkend nedošlo k ovulce, tak mi pichnul injekci (mám POCS). A říkal snazit se co druhý den. A vy jste se ty tri dny snazili denně?

stanulice
autor
17. kvě 2021

@zuzha31 jee já taky měla 1.5clostik 🙂 .. ano ano tuleni bylo v den injexe druhý den ovulace a třetí den radši 2× 😅😅😅😅😅😅😅

zuzha31
17. kvě 2021

@stanulice tak v tom aby byl čert, kdyby se to nepodařilo 😂😂😂

stanulice
autor
18. kvě 2021

@zuzha31 no kežby 😅😭❤️❤️

stanulice
autor
23. kvě 2021

@zuzha31 ahojky jak jsi na tom ?

zuzha31
24. kvě 2021

@stanulice ted zavádím utrogestan na 14 dní od patku, a pak si udělám test. Snažím se na to nemyslet a žít

zuzha31
24. kvě 2021

@zuzha31 a co ty? 🙂

stanulice
autor
24. kvě 2021

Já dneska , takto 💪🤗❤️😍 ... Nedělala bych si ho ale ty bradavky jsou šílený a tlak v podbřišku taky . Já ti držím palce jsem dneska 27dc a 13den od Ovitrelle a 12dco papírový testy sílí .

zuzha31
25. kvě 2021

@stanulice tak to mam radost, to ti moc gratuluji 🙂

stanulice
autor
25. kvě 2021

@zuzha31 tak já dneska takto už netestuji a počkám si na doktora

zuzha31
25. kvě 2021

@stanulice super 🙂 a ty jsi testovala i pred tim a sledovala klesající hladinu po ovitrelle?

stanulice
autor
26. kvě 2021

@zuzha31 ano prosím testovala jsem od 3dne do 9 dne a to už test byl negativní jen ryska byla vidět . A teď od 12dne ovitrell do 15dne test sílí krásné už mám krásný dvě čárky 🙂

zuzha31
26. kvě 2021

@stanulice tak to mam radost 🙂 drzim pesti at vsechno dobre dopadne

zuzha31
27. kvě 2021

@stanulice ja mam ted teda 10. Den a i kámoška me vystresovala, že si ho mam udelat..... No tak nevím no

stanulice
autor
27. kvě 2021

@zuzha31 já tam něco vidím 😍❤️ testuj obden zdá sílí