Problém s menzes kvůli střídání zeměpisné šířky?

europa00
27. zář 2016

holky měla jsem normální mensec 28 dní...po menzes jsem odjela na 14 dní do ameriky...a ted v sobotu mi měla začít menzes a trošku jsem večer zašpinila, pak večer po sexu zakrvácela a myslela si že už se mi to spustilo naplno a ono se to do nedele zastavilo a a doteď nic...nemáte s tím některá zkušenost?? gynekolog si myslí, že to může být tím posunem, že jsem bla 14 dní v té americe kde je časový posun 6 hodin takže tam chodíte spát když se v česku vstává....nemáte s tím některá zkušenost??
otěhotnět jsem v den nastupující menstruace přecene nemohla ne??...tohle jsem zažila poprvé...prý letušky mají totálně rozhozené cykly tedy ty co létají do jiných pásem...nevíte je to možné???

luciebx
27. zář 2016

No je fakt ze me se neco podobnyho taky stalo. Z Anglie sem letela do Asie a let byl 14 hodin tam posunuty cas o x hodin dozadu uz nevim presne o kolik ale asi o 7 myslim ci jak.. a taky sem mela ms uplne jinak ze sem ani necekala ze ma dorazit a najednou bac.
Jinak otehotnet muzes fakt kdykoliv.

europa00
autor
27. zář 2016

@luciebx ale že by se začala spouštět a zastavila??? kurec to jsou mi věci.

luciebx
27. zář 2016

@europa00 hmm asi se ti telo poblaznilo hihi.. a test si zkousela?

europa00
autor
27. zář 2016

@luciebx ne davali jsme si extra pozor...až v ten den te přicházející menzes jsem řekla ze může .-) mimi chceme ale ještě jsem měla jít na vyšetření hormonu z krve..a netěhotněla bych v americe abych pak postupovala těhotná let atd...takže doufám že ted těhotná nejsem...přítel si dával majzla... a těhu na sobě poznám hned..podle prsou. podbříšku atd

bubbi
27. zář 2016

@europa00 sama zkušenost nemám, ale jedna známá byla letuška a té to dělalo velké problémy. Musela s tím skončit, protože se snažili o mimino a prostě to nešlo. A jak zůstala "na zemi", cykly se srovnaly a po čase se zadařilo 😉

luciebx
27. zář 2016

@europa00 Joooo takovyho majzla si uz davalo pozor a nakonec bum 😅

europa00
autor
27. zář 2016

@bubbi jj ta známa z amweriky je taky letušk a dítě nemají, nemůže otěhotnět..takže asi nebude první teda....

europa00
autor
27. zář 2016

@luciebx ne nee..to bych už pozala...těhotná nejsem..teda teď díky bohu..neriskovala bych lety atd..jen mě štve, že ted zase budu muset čekat až se mi to dá do kupy než se o to mimi vůbec pokusíme...už jsem byla natěšená na další měsíc...a ted vlastne ani nevím kdy tu menstruaci dostanu...a jestli vůbec teda nebo až ten další cyklus..no uvidíme...

kaja2016
27. zář 2016

@europa00 Mela jsem to nekolikrat, me to dela zmena nadmorske vysky (v destinaci ) a pak jine casove pasmo, prave treba to USA. Jinak ciste letadlo a jine klima, popr. posun o hodku, dve, na me vliv nema...Nic to neni🙂

europa00
autor
27. zář 2016

@kaja2016 jj ted jsem zase začala špinit..no jako mazec .-) no a myslíte že když pak necham proběhnout tuhle menzes tak ze po te další už se můžeme normálně snažit?? že to nemá pak už žádný vliv, blbý??třeba že bych měla mén estrogenu atd...

tawiyelan
27. zář 2016

@europa00 Jantakhle taky nekolikrat plasila, ale mnoho mych vice cestovatelskych kamaradek ma stejnou zkusenost. Zpozdeni kenstruace o nejolik dne, dalsi cyklus je uz ok.

simone5
27. zář 2016

Mně každý let do jiného pásma zamává nejen menstruačním cyklem. 🙂 Už s tím i předem počítám. Obvykle mi v Americe dorazí MS dřív a po návratu mívám zpoždění. Vědecky to vysvětlit neumím, ale mám to na sobě empiricky dokázané. 😝 😀

europa00
autor
27. zář 2016

@simone5 super díky holky..já už se bála že se něco děje..pač je ted pro mě správný cyklus důležitý..další měsích chceme mimi...

kaja2016
27. zář 2016

@europa00 Tak to nevim🙂 Ale troufnu si rypnout, podlozeno vlastni zkusenosti....myslím, ze vic nez rozhozena menses ti v otehotneni zabrani stres...doporucuju hodit se do klidu, neresit jestli otehotnis tento mesic, nebo ten dalsi, netestovat se na ovulaci, proste na to jen zdrave cca jednou za tri dny vlitnout 🙂

europa00
autor
27. zář 2016

@kaja2016 AHOOOJ JA SE NEBOJÍM ŽE NEOTEHOTNÍM .-)jsem těhotná vzdy na první pokus a to s jedním vejcovdem...ale bohužel mě stresuje po dvou špatnych zkušenostech behem pul roku abych mimi udrzela..právě kvůli rozhozeným hormonům...naštěstí mnzes se spustilaaa takže to bylo divne jen ty dva dny ted uz jede jak má..takže jsem rada...