Problémy po porodu - tlak v podbřišku. Zkušenost?

anet_98
6. kvě 2021

Ahojky holky,
jsem půl roku po porodu, už jsem měla 2x MS (stále kojím) a už podruhé mě strašně tlačí v podbříšku. Je to, jako bych tam měla míč a když si na to máčknu, tak to i lehce zabolí. Po šestinedělí bylo vše v pořádku - jak na ultrazvuku tak i stěry.
Když to bylo poprvé, byla jsem u doktora, jelikož jsem měla i žlutavý výtok a pichlavou bolest do podbříšku. Na základě výtěru mi dr předepsal nějaké vaginální globule (ult nedělal). To bylo cca 4 měsíce po porodu.
Tedkon to začalo znovu, ale je to spíše jako takový plak než pichlavá bolest a občasný výtok čirý až průhledný (takový ten normální) bez zápachu.
Mám teď někdy mít ovulaci, tak může to být z toho? Máte někdo podobnou zkušenost?

amazonkajanik
6. kvě 2021

@anet_98 může to být k té ovulce. Já mám bolesti, které jsou jako bych měla zaražené větry 😊

anet_98
autor
6. kvě 2021

@amazonkajanik tak to by možná odpovídalo 😅 já právě během ovulace většinou měla jen hlen jinak nic, tak jsem mozne že se to po porodu změnilo

michaelarousova
6. kvě 2021

@anet_98 taky jsem zacla mit bolestivou ovulaci po porodu☺️ Driv jsem ani nevedela ze neco takovejo existuje😂vytok treba jsemmela vzdy tak dva dny po ovulaci az