Problémy s menstruací. Poradíte, prosím?

28. srp 2020

Zdravím holky, od porodu (11. měsíců) mám problémy s menstruací, je sice vcelku pravidelná (plus mínus pár dní), ale hrozně dlouhá, vždycky trvá fakt těch 14-18 dní. Prvních 8 dní je to vyloženě menstruace a pak už jen krvavé hleny, občas trochu světlé krve. Nicméně tento cyklus mi ms začala 2.8. a stále trvá 🙄 krvavé hleny, světlá krev ..fakt je to otravný a k lékaři jdu až za dva týdny páč má dovolenou...stalo nebo stává se to někomu? Poradil by mi někdo nějaký byliny, doplňky stravy apod..., které by mohly pomoct upravit cyklus? Bohužel si myslím, že pokud můj dr. nezjistí něco vážnějšího tak mi nasadí nějakou hormonální léčbu a to já nechci ...díky za rady všem 😊

lennus
28. srp 2020

Kontryhel je ženská bylinka. Případně ti můžu doporučit známou, vystudovala naturopatii

anguly
29. srp 2020

S tímto úplně nemam zkušenost, ale vždy když mám nějaký ženský problém, tak mě zachraňuje pupalkovy olej nebo spíš kapsle...

obara123
29. srp 2020

@hermij tato uživatelka je v tomto ohledu zkušená takže třeba ti poradí 😉 jinak osobně vím akorát, že kontryhel se doporučuje na problémy s menstruací

agiii
2. lis 2020

MS dřív i přes antikoncepci

lennus
2. lis 2020

@anguly Na pupalku jsem taky četla chválu