Slabší krvácení týden před očekávanou menstruací

kaculliv
9. říj 2016

Ahoj, prosím máte některá s tímhle zkušenost? Menstruaci dostávám pravidelně ve stejnou dobu.. ovulaci prý někdy mám a někdy ne.. tenhle měsíc jsem měla krémový hlen. Za týden mám dostat menstruaci a už teď mám mírné krvácení - někdy čisté někdo do hněda, ale zjistím to vždy při koupání, na prádle nic. Měla jsem taky nějaké gynekologické problémy, které už mám vyřešené...snad.. Antikoncepci neberu a tenhle měsíc jsme si pozor nedávali. Prosím nevíte co by to mohlo být? stres taky žádný :(

xyz1zyx
9. říj 2016

Mohlo by to byt uhnizdovani vajicka 🙂 ja mela to same a pak pozitivni tehotensky test. Precti si na googlu něco o tzv. Nidacnim krvaceni.

astyna
9. říj 2016

Krémový hlen není plodný hlen - plodný = hustota a konzistence bílku. Není to třeba rozjezd menzesu? Já taky špiním třeba 5 dní před, pak se to až rozjede. Nebo ti mohly klesnout hormony a proto krvácíš dříve...Já jsem to tak jednou měla, nevím také, čím to bylo...

luj89
9. říj 2016

nepiješ kontryhel? Ten tohle může u někoho způsobit. Nebo to může být nidační krvácení - to ale bývá jen v malém množství a má ho tak 1/3 žen. No a nebo to je nastupující MS.

kaculliv
autor
9. říj 2016

@luj89 nepiju prave nic, a mam to uplne v malem mnozstvi, nepouzivam ted vlozku nic a mam to jen trochu uvnitř..

kaculliv
autor
9. říj 2016

@astyna tak to potom plodna nejsem vubec ... Kremovy mam vzdy :(

kaculliv
autor
9. říj 2016

@xyz1zyx a jaky den po ovulaci sis delala test? Jinak děkuji za odpověď.☺

luj89
9. říj 2016

@kaculliv Ten hlen není 100%. Taky mám skoro celý cyklus krémový a fakt asi jen jeden den je bílkový. To ale často může splynout s vytékajícím ejakulátem.

xyz1zyx
9. říj 2016

@kaculliv v den ocekavane ms 🙂 to spineni jsem mela ccq 5 dni.

kaccistar
9. říj 2016

Mohlo by to byť hniezdenie, býva tak týždeň pred MS, ktorá už sa nedostavi.. 🙂

astyna
9. říj 2016

Určitě máš i bílkový 😉 jen si toho nevšimneš...to by ses musela hlídat a koukat na sebe každou chvíli každý den 🙂

astyna
9. říj 2016

@kaccistar

Hnízdění je ale spíš v den očekávané menzes...

xyz1zyx
9. říj 2016

@astyna myslim ze ne, hnizdeni byva cca 7-12 dni po oplodneni, coz vychazi cca tyden pred ms. Ja to tak mela 2x.

astyna
10. říj 2016

@xyz1zyx

7-10 je brzo, spíš 10-14 dní, což právě vychází na datum menstruace. Nikdy jsem nečetla, že by to bylo takhle brzo. Spermie taky musí k vajíčku doputovat.

Ale nechci se s tebou hádat - ona ta příroda je fakt čarodějka 😀

Nicméně autorka psala, že měla nějaké gynekologické problémy, může to být i z toho. Já jsem taky jednou krvácela týden před - rozhozené hormony...

xyz1zyx
10. říj 2016

@astyna no ja to prave nedqvno prozila, tak jsem si to hledala na internetu a navice strankach to tam takto psqli... Ale samozrejme jsme kazdy individualni... A je to tech 7-12 dni po oplodneni - takze od doby, kdy spermie uz to vajicko oplodnili, doputovaly k nemu - takze kdyz toto bylo pozdeji, bude pozdeji i to nidacni spineni.
Jojo muze to byt cokoliv 🙂 vsak uvidi za několik dni co se z toho vyvine 🙂

kaccistar
10. říj 2016

@astyna to určite nie je pravda. V deň očakávané MS už keď sa nedostaví, si predsa tehotná.

astyna
10. říj 2016

@kaccistar

tak těhotná jsi už mnohem dříve - jen testy to nezjistí. Ale tohle je už slovíčkaření...

kaccistar
10. říj 2016

@astyna nie, ja nehovorím o tom, kto je kedy tehotný alebo nie je. Ale o tom, že uvádzaš, že hniezdenie je deň pred MS. To skutočne pravda nie je, tam nejde o slovíčkarenie. Len som Ťa poopravila, aby si potom neskůr niekto nečítal túto diskusiu s falošnými nádejami. Nidace nie je deň pred MS. Ak niekto deň pred MS špiní, tak buď MS príde, alebo má iny gyn problém. Ale rozhodne sa nejedná o nidaci. To som chcela objasniť. 😀

kaculliv
autor
11. říj 2016

@xyz1zyx Dnes to mám takhle 6 den, někdy minimum dnes trošku více... zítra se mi má dostavit MS :( škoda..asi se dostaví

xyz1zyx
11. říj 2016

@kaculliv tak drzim palce at se nedoatavi 🙂 dej vedet, jak si nakonec dopadla 😉

astyna
11. říj 2016

@kaccistar

Já jsem třeba jednou to tak měla - v den menzesu se dostavilo jen hnědé špinění - to prý bylo nidační krvácení, mi bylo řečeno na gyndě 😉 Předtím byl test negativní, potom už jasné //. Proto jsem to napsala...

kaculliv
autor
13. říj 2016

@xyz1zyx Možná budu mít špatný dotaz, ale chci se zeptat jak to vidíš ty 🙂
6 dní jsem špinila a 6 den jsem měla jakby normální MS a další den už konec... takhle jsem to nikdy neměla... MS mám mít teď, ale včera hned bylo po.. myslíš, že si mám zkusit test? není to hloupost? Děkuji 🙂

xyz1zyx
13. říj 2016

@kaculliv za zkousku nic nedas 🙂 urcitw zkus test 🙂

alla007
13. dub 2020

@kaculliv
@kaculliv Jak to dopadlo prosím?

kaculliv
autor
13. dub 2020

@alla007 Dobře, malá bude mít 3

alla007
13. dub 2020

@kaculliv gratuluji 😊. My tedy 3. dítě neplánovali, ale uvidíme,co nastane. Hezké Velikonoce Vám ♥️