Špinění a Utrogestan. Kdy špinění přestalo?

rybakova90
17. zář 2020

zdravím jsem 3 měsíce od samovolného potratu 14.9 jsem si delala test na nem bylo 2-3 tydny 16.9 jsem si delala dalsi test bylo na nem 1-2 tydny zacala jsem slabe spinit hnede jeste vcera me pani doktorka delala ultrazvuk a jelikoz podle vypoctu jsem byla 4 plus 1 tak na ultrazvuku nic nevidela obednala me za 14 dni na kontrolu a napsala mi utrogestan a ascorutin mohu se zeptat za jak dlouho vam to zabralo kdy jste prestali spinit po lecich dekuji

jjasmina
17. zář 2020

@rybakova90 u mě to nezabralo, ono asi není ani dobré znamení, že hcg slábne.ted je to bud anebo no

rybakova90
autor
17. zář 2020

ono ja jsem prvni test delala skoro vecer a druhy test jsem delala rano

lady742
17. zář 2020

HCG by mělo růst,a pokud je dělaný druhý test ráno,tak o to více by mělo být HCG vyšší a ne naopak, takže tohle asi nebude úplně dobré znamení🙄

evculinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
rybakova90
autor
17. zář 2020

ja jsem pri druhem tehotenstvi prave zacala spinit v 5 tydnu a spinila jsem az do konce tehotenstvi i pri lecich

cinam
17. zář 2020

Po lécích jsem přestala špinit za pár dnů. Nakonec to byl ale stejně potrat (zamlklý). U tebe bych se bohužel připravila na to, že to dobré nebude. Pokud po dvou dnech test ukazuje méně než předtím, tak to spíš vypadá na brzký potrat a tím utrogestanem si to bohužel jen oddalis. Já díky tomu pak musela vzít potratové pilulky, prostě se to drželo.

rybakova90
autor
17. zář 2020

vcera jsem si delala test byla jsem 1 den po vynechani MS a ten pred tim jsem si delala 1 den pred MS

rybakova90
autor
17. zář 2020

tak jsem to nevydrzela a delala ted test mam 2 dny zpozdeni a test mi ukazuje zase 2-3 tydny

jjasmina
17. zář 2020

@rybakova90 Počkejte si na kontrolní ultrazvuk, z testů kolikrát ani nic nevyčtete, stejně jako tehdy já. Když jsem měla v den ms dálnice, tak pár dní a bylo po všem a naposled v den ms slabé dvě čárky a celé těhu ok. Nezbývá než čekat na ultrazvuk