Špinění během kojení. Je to v pořádku?

emamir
3. dub 2021

Ahoj holky, jsem skoro čtyři týdny po porodu, plně kojim, menstruaci jsem ještě nedostala. Dnes jsem však špinila. Nemáte některá zkušenost? Je to normální?🙄
Na gynekologii jdu za dva týdny, tak se určitě zeptám, jen jsem teda vyděšená jestli je vše v pořádku. 🙏🏼

renat23
3. dub 2021

@emamir to můžou být ještě očistky. Taky jsem to tak měla treba vzdy jen rano jsem zaspinila a ne každý den. V době 6ti neděli je to asi normální

emamir
autor
3. dub 2021

@renat23 Jova, ne čtyři týdny po porodu, ale čtyři měsíce 😂🤯. Mam tam chybu 😂

misicka1988
3. dub 2021

@emamir Klidně může být počínající návrat MS.

aneta_v
3. dub 2021

@emamir ano, je to normální. Mně na kontrole po šestinedělí řekl gynekolog, že mám očekávat MS, nejspíš v podobě špinění. A taky, že jo... když už jsem během měsíce špinila potřetí, tak jsem mu volala, ptal se, jestli stále kojím, ano, tak že prý ho to vůbec nepřekvapuje

emamir
autor
3. dub 2021

Díky, holky. Spadl mi kámen ze srdce 🤯.

baraskaska
3. dub 2021

Je to normalni. Telo ma ruzne mnozstvi hormonu oproti beznemu cyklu. Dr mi rikal ze pri kojeni to muze byt vselijake jeste dlouho. Ze nemusi byt nic nebo jen slaba nebo jednou bude pak nebude apodobne. Takze pri kojeni asi normalni vsechno 🙈

me_druhe_ja
4. dub 2021

Jsem dva měsíce po a taky furt spinim. 🙂 Sem tam i trochu krve. Tak nějak si myslím, že je to normální.

leni92
22. únor 2024

@me_druhe_ja Dobrý večer , řeším podobný problém. Kojím a stále sem tam špiním. Byl tedy tento stav u vás normální a samo to odešlo?

me_druhe_ja
23. únor 2024

@leni92 jojo, nic špatného se mnou nebylo. Už si to nepamatuju, kdy to přestalo. Každopádně jsem brzo dostala klasicky MS i přes kojení. U obou dětí jsem dostala MŠ brzo, u prvního hned po šestinedělí a v.tom roce 2021 taky velmi brzo.nekdo prostě nemá štěstí😀 jsem se těšila, že budu mít klid od ms a prd