Špinění, hnědý výtok, žádná krev. Co to může být?

martinececka
8. únor 2021

Ahoj holky prosím vás chtěla jsem se zeptat.. měla jsem dostat měsičky 5 února.. 6 února jsem dostala jen špineni a po utřeni jen hnědé výtoky, a žádná krev myslíte že se mi menstruace ještě spustí normálně? Nebo co to může znamenat? Děkuji za odpověď

pajasala
8. únor 2021

Udělej tt

meronym
8. únor 2021
martinececka
autor
8. únor 2021

@pajasala zkusím .. jen to špineni trvá už 3 dny tak jsem si myslela že to těhotenství nebude moc se tomu nerozumím

martinececka
autor
8. únor 2021

@meronym pokud neumíš normálně odpovědět tak mi tady nic nekomentuj... Od toho to tady je aby se ženy ptali a nebo říkali co mají za problém.. díky za pochopení

meronym
8. únor 2021

@martinececka Jenomze na tvuj dotaz se da odpovedet jenom s vesteckou kouli. Jak nekdo tady muze vedet, co to znamena a jestli se ti jeste spusti menstruace? 😲

martinececka
autor
8. únor 2021

Ano ptala jsem se jestli to tak někdo neměl pokud se ti nelíbí co jsem tady napsala tak nemáš vůbec nic psát

meronym
8. únor 2021

@martinececka I kdyby to tak nekdo mel a odpovedel, tak to pro tebe prece nemuze mit zadnou vypovidaci hodnotu. Napr. jina zena byla pri techto priznacich tehotna, tak jses i ty? Asi ne, ze? Ten dotaz je mimo, ale uz nebudu nic psat.

kvetuska145
8. únor 2021

Tak jak dopadl test?

mimig
8. únor 2021

@martinececka Mám to podobně, 3-4 dny hnědé špinění, až poté se rozjede menstruace. Pakliže to byly jen ty 2 zmiňované dny a nyní již nic, je i možnost, že se to nerozjede a budou // Záleží i na tom, kolikátý DC zrovna jsi 🙂

martinececka
autor
8. únor 2021

Tak co myslíte je to pozitivní test?

mimig
8. únor 2021

@martinececka Je to tam, přeji, ať krásně sílí 🤩🍀

martinececka
autor
8. únor 2021

@mimig děkuji moc ❤

pajasala
8. únor 2021

Ano

kvetuska145
8. únor 2021

Gratulaceee🥰☘️