Špinění po ovulaci. Nestalo se to některé?

ell94
1. kvě 2021

Ahoj holky, jdu za Vámi s dotazem. Najde se tu některá, která pár dní po ovulaci špinila? Já jsem začala včera, růžoví hnědé, přitom do MS mám ještě 9 dni. Nestalo se to některé? Navíc mi čárka z ovulačního testu nezmizela. Test není pozitivní, to ne, ale čárka stále hodně silná. Co to může být ? Máte některá zkušenosti ?

leniczka23
1. kvě 2021

Bouřliva ovulace to může být, taky občas spinim, nebo těhotenství, ale na nidacni krvácení je možná 9 dní před MS brzy. Kdyby se to opakovalo řešila bych s Dr.

zrzeckas
1. kvě 2021

@ell94 spineni po ovu muze byt i hnizdeni, zalezi jak moc, a byva to cca 8 dni po ovu (esik to ted pocitam dobre) ... Ovu test muze ukazat i tehotenstvi, ale carka musi byt stejne silna nebo silnejsi, jako u pozitivniho testu (spolehat na to nemuzes, ale u hodne holek toctak bylo, i u me) .... Nekomu se druha carka ukazuje az do ms....

ell94
autor
1. kvě 2021

Holky, tyhle čárky mám už od konce ovulace.

squezy
1. kvě 2021

@ell94 hele, ja mam normálně špinění po ovu, mam to kvůli nízké hladině progesteronu. Beru utrogestan, ale ani ten na 100% nepomáhá. Každopádně jestli si to nikdy predtim neměla, tak to nemusí třeba vůbec nic znamenat. A zda jsi těhotná se ukáže až za 9 dní ;) S ovu testem nepomůžu, netestuju.

ell94
autor
1. kvě 2021

@squezy Právě, že jsem po ovulaci nikdy nešpinila, tohle je poprvé, co se mi to v téhle fázi cyklu stalo, tak mě to trošku vyděsilo. Navíc mám chvílemi v podbříšku takový tlak, ale na ms je fakt brzy.

esmeralda11
1. kvě 2021

@ell94 měla jsem to samé, krvácení dokonce bylo docela značné, ne jen špinění, a břicho mě bolelo hodně, až jako křeče. Uprostřed cyklu. Také se mi to nikdy nestalo ještě. A gynekolog to uzavřel jako periovulační krvácení a že se to takto prostě někdy může stát. Mimochodem právě v tomto cyklu jsem otěhotněla🙂 Bohužel to nakonec nedopadlo ale...