Srdcovitá děloha, přepážku odstraňují až po 3. potratu

olgaaaa
28. dub 2015

😝 ahoj ženy jsem sice ted sama zahynul me pritel ale myslim do předu pac si miminko stejne přeju nekdy do budoucna.. 😖 Takže mám za sebou 2 potraty první bylo molární těhu druhe to vytoužene jsem potratila v 6 týdnu v nemocnici me zjistily extremni minimum krvinek červenych a srdcovitou dělohu až pri tomhle druhem nechápu sama..: 😒 😒 😒 Ptala jsem se zda jde přepažka či vyrustek odstranit 😝 Bylo me receno ze az po 3 tim potratu MOJE OTAZKA ZNÍÍÍ????? 😉 😉 😉 Vážně musim znova podstoupit treti potrat a mučit se nebo si mám dupnout a tu operaci o odstraneni prepazky si VYDUPAT?????? dĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVEDI 🙂 🙂

lv
29. dub 2015

nebylo to myšleno tak, že tvar dělohy nemusel potrat zapříčinit a jste schopná miminko donosit? teprve kdyby se to ještě jednou opakovalo, následovala by operace?

olgaaaa
autor
29. dub 2015

@iv ano teprve pry kdyby se to ešte jednou opakovala až pak by byla operace ale to me bylo řečeno skoro před 2 ma rokama. Proto se ptám jestly by nebylo možne si to vydupat nechci se snažit o miminko v budoucnu a počitat stim ze pravděpodobne opet potratim.. ☹ ☹

nonnni
29. dub 2015

@olgaaaa mam normalni delohu a za sebou dva potraty (7 a 9.tt) + opakovana biochemicka tehotenstvi. Molarni tehotenstvi s tvarem delohy nesouvisi, takze v podstate jejim zavinenim by teoreticky mohl byt jeden potrat, ale i to je tak 50:50...odstranovani prepazky je operativni zasah do delohy a kazdy takovy muze nest s sebou dalsi nebezpeci, takze ja celkem chapu, ze se snazi vyckat, zda to vubec bude potreba, ale chapi i tve obavy...jenze ta deloha opravdu nemusi byt pricinou a obavy zustanou.

Zkus kdyztak nezavislou konzultaci treba v gennetu, je moznost, ze te uklidni, nebo navrhnou reseni.

olgaaaa
autor
29. dub 2015

😉 😉 😉 DĚKUJI za rady 🙂

tehulka12
29. dub 2015

@olgaaaa Jestlize mas tu prepazku potvrzenou,ja bych asi 3. potrat neabsolvala.Sla bych se poradit i jinam,nez jsi bxla dosud.Mas pravo na 2. nazor.Takze ja bych zkusila stesti i jinde a zalezelo by,co by rekli.Urcite mas pravo si tu prepazku nechat odstranit drive nez po 3. potratu.Ale ta prepazka nemudi byt jedinou pricinou.