Svědění pochvy bez výtoku

bettynka34
14. čer 2019

Zdravím, je mi 17 a pohlavní styk jsem zatím neměla. Již třetím dnem mne pálí v okolí pochvy a je to tam celé zarudlé a zapáchající. Žádný výtok nepozoruji. Včera večer jsem si také všimla, že mi z ní něco vylézá, je to nateklé, velmi citlivé a zaclání to celému vchodu do pochvy, nevím, čím by to mohlo být, ale mám tam ještě takový bílý povlak, oplachovala jsem celé okolí šetrně vodou, jinak jsem nic nedělala. Svědí to pořád stejně, při pohybu i když ležím. Na gynekologické prohlídce jsem byla před pěti dny a to bylo všechno ještě pořádku. Stalo se vám někdy něco podobného?

eldrag
14. čer 2019

nestalo, a mazala bych znova na gyndu

moxha
14. čer 2019

Zajdi na gynekologii...asi budeš mít zánět

barulina
14. čer 2019

Zanet, jdi ma gyndu. V teple je to beznejsi

hasara33
14. čer 2019

@bettynka34 ahoj, tohle vypadá na kvasinky, to je v letním období celkem běžné onemocnění....buď lze zakoupit v lékárně přípravek na léčbu nebo ti něco předepíše lékař, určitě bych na gynekologii zašla znovu a popsala problémy lékaři 😉 hlavně nedrbat! Můžeš si kvůli tomu infekci zanést i do jiných míst ....jinak doporučuji nosit bavlněné, prodyšné spodní prádlo abys předešla opakování (kvasinky se rády vracejí a daří se jim ve vlhkém prostředí) nebo, pokud možno, nenosit spodní prádlo vůbec 😁

montelvina
14. čer 2019

@bettynka34 určitě doporučuji gynekologa nic neprochazej...vznikají pak větší záněty a chronické

simirek1
14. čer 2019

@bettynka34 Ahoj, to vypadá na zánět, určitě zajdi co nejdříve opět za doktorkou, at tě vyšetří, vezme ti stěry z pochvy. Zkus se striktně vyvarovat sladkému jídlu i pití, které podporuje růst kvasinek...