Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Syna bolí cipísek. Vyčůral se a bylo po bolesti

evikmiluna8
2. pro 2017

Dobrý den stolování se vám to
Přijeli jsme domů z venku syn si stěžoval že vhodné bolí Cipísek tak běžím domů a rychle se na něj koukám nic vše v pořádku ale to už se rozkricel moc držel si ho a tak sem nevěděla co dělat a pak začal čůrat a bylo po bolesti
Nevíte co by to mohlo být?

keicy
2. pro 2017

Mohl by mít zánět moč.cest, těžko takto soudit. Ale jestli ho to bolí jen při čůrání a pak ne, tipla bych ten zánět.

frndafrrr
2. pro 2017

😀 Cipísek .. já bych řekla, že pokud uléva přišla už při, tak bych tipla,že ho bolelo spíš nad -zadržování, pokud při, tak souhlasím s názorem výšše, další čůraní ukáže co dál, zda k dr...

evikmiluna8
autor
2. pro 2017

Ale při čurání to přestalo a před chvílí zas cural a nebolelo ho to v pondělí chci k doktorce v každem případě

frndafrrr
2. pro 2017

Pokud se to nebude opakovat, tak bych nechodila, ale jasně je to na každém..

bayt
2. pro 2017

@frndafrrr Holky pardon za OT, ale Frnda odpovídá v tématu o Cipískovi :D :D :D

frndafrrr
2. pro 2017

@bayt no jo, frndu asi nezapřu, ale toho malyho kreslenýho zmetka mi bylo líto .:-P

bayt
2. pro 2017

@frndafrrr Však mě taky zaujal hned ten Cipísek :D Byla jsem zvědavá, o čem to téma vlastně bude :D

evikmiluna8
autor
2. pro 2017

Noc děkuji sen z toho nějaká rozhozená tak snad to bude dobrý večer snad vše to nebude opakovat ale zatím dobrý

frndafrrr
2. pro 2017

😀 Už jsem chtěla dodat, že to nesouvisí s diskuzí , ale mluvím o večerníčku😀 Ja se pojmenovala sama😀 Nářadí mladého pojmenováme drzejš...😀
@bayt

frndafrrr
2. pro 2017

@evikmiluna8 držím palce, určitě to nebude nic vážného!👍

iva27
2. pro 2017

@evikmiluna8 kdyby to byla IMC(infekce moc.cest) bolelo by ho to opakovaně při čůrání.Jak psal někdo předtím,možná ten tlak na mocak a v podbrisku,když potřeboval curat..Pokud by neměl potíže dál,taky bych to neřešila😉

evikmiluna8
autor
2. pro 2017

Moc děkuju je v pořádku moc sem se videsila je to týden co jsme měli zánět v cipiskovi moc jste mě uklidnili

iva27
2. pro 2017

@evikmiluna8 aha,ale to je taky něco jiného,když měl před týdnem zánět? A to měl balanitidu nebo jaký zánět? Protože se mu to mohlo vratit nebo to je nedoléčené..

bayt
2. pro 2017

@frndafrrr drzejš je fakt dobrý, jsem zvědavá, jak to bude u nás (já samý ségry, nemám v tom praxi :D)

utrikocku
2. pro 2017

Já přemýšlím, jestli je normální psát v diskuzi mezi dospělými o penisu jako o Cipiskovi. Ještě s velkým C a znovu to několikrát zopakovat. Ovulce, tehu, manzovi, mimiskovi, tulenicku...zdar!

izz76
3. pro 2017

Cipísek? To snad ne😲😂

evikmiluna8
autor
3. pro 2017

No jo no můžem tomu říkat jak chcem ale aspoň se zasmějeme 😀 a pochopíme