Túžim po bábätku, mám endometriózu, zvýšený testosterón

janii162
3. říj 2013

Som krátko po prekonaní PPP. V poslednom pol roku som musela pribrať aspoň 10 kíl. Chceli by sme bábo, ale zatiaľ to pravdepodobne nie je možné, nakoľko mám endometriózu, znížené všetky ženské hormóny, zvýšený testosterón a rok a pol sekundárnu amenoreu... je toho dosť, ale veľmi túžim o bábätku. Pijem alchemilku v kombinácií s myším chvostom + beriem INOFOLIC... Zatiaľ nezaberá.. Máte niekto podobné skúsenosti??? ďakujem za odpovede...

reenik
9. říj 2013

Ahojky, jsem po laparoskopii - diagnostikovali mi PCO a endometriozu. I když mi nedávali absolutně žádnou šanci na přirozené otěhotnění, povedlo se nám to hned ten měsíc po operaci. Tento týden jsem ale bohužel potratila ☹ V pondělí mi dělal hormonální profil a taky mi přišli na zvýšený testosteron - prý to souvisí s tím PCO.... Bereš na to něco? Doktor mi říkal, že by s tím nic nedělal, tak nevím.... Jinak už asi půl roku beru Nosifol ale řekla bych, že bez výsledků. Do srpna jsem půl roku brala i utrogestan, taky nic.... cykly mám skoro 40 dní. Už fakt nevím, jak si pomoct ☹ Nezkoušela jsi třeba nějaké bylinky? Je to hrůza co? ☹