Ureaplasma, doktor nechce dělat nové kontrolní stěry

petulagez
31. říj 2017

Zdravím všechny, mám dotaz. Na urologii mi zjistili po x letech běhání po doktorech ureaplasma v močové trubici, která mi způsobovala záněty jak urologické, tak pravděpodobně i gynekologické. Já i přítel jsme brali Doxybene na 10 dní. Kontrolní stěry po zhruba 3 týdnech dopadly negativní, avšak potíže jsem měla stále. Teď po 2 měsících se moje obtíže rozjely nanovo, dokonce má urologické potíže i přítel. Na urologii nám jedna doktorka řekla, že to ureaplasma už určitě být nemohou, protože kontrolní stěry vyšly negativně a nové prostě dělat nebude, protože není důvod, i když jsme jí oba líčili naše obtíže, které jsou úplně stejné, jako když tam byla ureaplasma. Chtěla bych se zeptat, je tu někdo, kdo zažil to samé? Co jste s tím dělali? Děkuji moc 🙂

brayka
11. pro 2018

@petulagez Zajímalo by mě,jestli máte potíže stále.Já mám to samé.Už se mi to vrací od r.2010 vždy po čtyřech letech.Moc by mne zajímalo,jestli už jste z toho venku a jak se vám to povedlo.Děkuji za odpověd.

janipeta
3. říj 2019

@brayka já také mam porad potíže a stery negativní. A také mi dr už nechce dělat další, že by na ní vlitla pojišťovna.

brayka
6. říj 2019

Já už mám jasno, že se u mě jedná o vulvodynii. Nejhorší je, že se s tím nedá nic dělat. Pouze se to tlumí antidepresivem. Každý si myslí, že u toho musí být svědění vagíny, ale není to tak pravda. Může tam být pocit bodání, pálení ale může se to promítnout i do močové trubice. Může být vyprovokovaná po různých infekcích, traumatech nebo bez zjevné příčiny. Může trvat měsíce nebo i roky. Jestli vám už nenašly holky žádná ureaplasmata, tak to vidím na stejnou. Pokuste se zeptat svého gynekologa, co vám na to řekne. Ono se u nás o tom moc nemluví, ale v Americe to řeší hodně. Najděte si to třeba na Googlu. Je to hrůza. Pořád doufám, že mě to snad někdy přejde😢😢