Strach udělat test.

24. srp 2020

Ahoj, není to ani tak dotaz jako potřeba se někomu svěřit proto anonym :/
Před rokem jsem zjistila že čekáme druhé mimčo bohužel to nedopadlo a ve 12 tt jsem potratila, ležela jsem x dní v nemocnici kvůli problémům. A teď k věci ve středu jsem si dělala test který vyšel negativní ms ale měla dorazit v pátek jenže nepřišla teď mám strach si udělat test jestli to po roce vyšlo a nebo zase ne a jen mě ta potvora zkouší :(
Co myslíte, je tu naděje že by to mohlo vyjít? Je mi jasné že mi to nedokážete říct musím si ho udělat ale podpora by se hodila.
A rovnou je tu nějaká maminka která také čeká? 🙂

nattt
24. srp 2020

Ahoj 🙂 ja jsem takhle po desitkach testu a skoro roce snazeni taky cekala na ms, ktera mela prijit pred vikendem, neprisla, ale ani jsem v nic nedoufala, test jsem si udelala spis aby se nereklo v pondeli a svete div se, byly tam 🙂 ....pro me by byl pocit nevedeni a cekani, jestli ms dorazi horsi nez zklamani, ze tam bude jen jedna carka, ale chapu, ze to kazdy muze mit jinak. Pokud se citis lip bez testu, tak se na nej vyprdni a uvidis, co bude za tyden 🙂

vineta
24. srp 2020

Já naopak vždy testovala brzy, kolikrát ještě před termínem MS, abych si to očekávání a následné ev. zklamání zkrátila. Pokud ti ale opravdu psychicky pomůže netestovat, tak si počkej, jestli MS dorazí nebo ne... jen já bych si to čekání neprotahovala. Držím palce

klokanka31
24. srp 2020

Taky jsem se testování bála... Po mimoděložním jsem chtěla abych našla dvě čárky, ale bude to znít divně, zároveň jsem trochu doufala, že tam bude jen jedna, abych se nemusela strachovat co když se to bude opakovat... Když jsem našla dvě, rozklepala jsem se, a byla vyděšená. Dopadlo to špatně, potrat. Když jsem testovala měsíc a půl po potratu, zkusila jsem to jen pro srandu, bylo mi jasný že tam dvě nebudou. A ono jo. To jsem se rozklepala ještě víc... Ale to už dopadlo dobře ☺

agony28
24. srp 2020

Ahoj teď 1.7 jsem přišla o miminko ve 14tt zt necháváme tomu už volný průběh a chápu tvoje pocity drž se a hodně štěstí

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
25. srp 2020

@vineta
@nattt
tak jsem to ho udělala a nevím je to s citlivostí 25 tak co myslíte?

priefi
25. srp 2020

Duch tam je, kup si citlivost 10, je citlivější

renat23
25. srp 2020

Ja tam vidím myslim vic nez ducha a na zivo musi byt videt jeste vic. Zkus citlivost 10 a drzim palecky

hanulkaha
25. srp 2020

Je tam a myslim, ze na 10kovem testu budou krasne dve carky 😊✊🍀🍀🍀

vineta
25. srp 2020

Vidim, držím moc pěsti 😘