Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Užívání Prednisonu a vznik kvasinkového zánětu v pochvě

lydiee
14. kvě 2017

Dobrý večer, děvčata. Užívám před plánovaným KETem, který by měl být v červnu-červenci, Prednison. Užívám jej 10 dnů. A vzniknul mi kvasinkový zánět v pochvě a mám i "bílý" jazyk - kvasinku. Myslíte, že to způsobil ten Prednison? Že mi to oslabuje imunitu a přemnožují se mi v těle kvasinky? Děkuji za vaše názory a zkušenosti. Ahoj

itworks
14. kvě 2017

@lydiee řekla bych, že to může být i z něj, má hodně nežádoucích​ účinků.Pokud si nebyla v nějaké vířivce,bazénu nebo tak...Zavolej si do car, aby to třeba nevadilo prip.ketu, přeléčit by se to asi mělo.

lydiee
autor
14. kvě 2017

@itworks Ahoj a děkuji🙂 já si právě taky myslím, že je to z Prednisonu☹ KET by měl být nejdříve za 5 týdnů, takže přeléčení by mělo být v pohodě...ale k čemu to, když ten Prednison mám užívat stále, mám antizonální protilátky, tak Prednison mám užívát nepřetržitě minimálně 6 týdnů před KETem. Zkusím se poradit s lékařem. Díky!!!

itworks
14. kvě 2017

@lydiee nemáš zač,moc jsem ti ale neporadila, ale třeba by se dal vyměnit za jiný lék stejného typu.To je pořád něco za něco, ale hlavně, že pomůže. Drzim palce, ať se ti to srovná a mas to pěkně nachystané na ket 🙂

pety91
15. kvě 2017

To určo bude z toho Prednisonu, ale jestli to musíš užívat, tak s tím nic nenaděláš.

lydiee
autor
15. kvě 2017

@itworks Děkuji!! Kéž by to konečně už vyšlo🙂!!!!

lydiee
autor
15. kvě 2017

@pety91 Taky si myslím, už mám tobolku na kvasinky od doktora napsanou a zkusím ještě omezit sladkosti...to mi určitě neuškodí

Sem začni psát odpověď...

Odešli