Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

mircaaa11
10. říj 2017

@dinnuska ahoj na predpis jsem nedoplacela nic😉

mircaaa11
11. říj 2017

@nelamas Ahoj ja nedoplacela nic v lékárně Dr.max vzp

errrrricka
16. říj 2017

Ahoj holky, jsem tu nová, prosím o radu, co si myslíte, že dělat, nyní jsem dobrala 3 cyklus Clostík, IUI min. měsíc neúspěšné, nyní mám jít na průtah vaječníků, ale nevím jestli začít brát 4 cyklus Clostik, nebo si dát pauzu, vím že se může brát max 6 cyklů, a než na ten průtah půjdu budou 2 cykle v tahu, co myslíte?

kastanek87
16. říj 2017

@errrrricka já osobně bych ho rozhodne nebrala! Po mých zkušenostech,brala jsem vždy jeden cyklus a ten další co jsem nebrala to vyšlo...podruhé to samy... sice to nedopadlo,ale clostil má účinky i po tom co ho doberes. Teď jsem ho brala po třetí a nyní jsem cyklus po něm bez něho a vyckavam co bude 🙂 hlavně je to opravdu velká zátěž pro tělo,spoustu hormonu... konečne rozhodnutí je na tobě ale já bych fakt pockala.

errrrricka
17. říj 2017

@kastanek87 no asi si dám měsíc pauzu, co bude tělo říkat, a pak uvidím co dál, mám kontrole tak uvidíme, i na tu průchodnost mě asi pošle, tak uvidím no, asi si dám měsíc od všeho pauzu, a budu se těšit na podzimní dovolenku 🙂

kastanek87
17. říj 2017

@errrrricka to je super! Dej si pauzu,tělo si odpocine a třeba to vyjde i bez toho,budu ti držet pěsti 🙏

mircaaa11
19. říj 2017

Brala jsem ho 5 dní a mesicky jsem měla 3.10. Do 7.10 a teďka máme 19.10 á mám ovulku úplně nádhernou tak uvidíme jak to dopadne😉

lin93
27. bře 2020

Dobrý den / ahoj. Prosím o radu ohledne ovu testu. V neděli jsem dobrala Clostilbegyt. Doktorka říkala že vidí folikuly. Myslíte, že ovulace proběhla?

pajusz
15. únor 2021

Ozivuju, je tu holka-zena, která dobrala clostik a čeká na ovulku? Že bychom se podpořily navzájem?

pajusz
15. únor 2021

@lin93 ahoj já teda o clostiku vím že může ovu testy ovlivnit, nedoporučuje se měřit ani BT ani dělat ovu testy z moci. Můžu se zeptat jestli se ti teda zadarilo? Já právě zkouším ten že slin..

michaelamachalova
9. dub 2021

Já zrovna dneska začala brát clostik tak sem zvědavá.

michaelamachalova
10. dub 2021

@pajusz ahoj já sem začala brát včera tak sem zvědavá

ciminka13
3. lis 2022

Ahoj holky, mám dotaz. Předepsal vám doktor Clostibagyt od prvního dne cyklu? Děkuji moc