Vnitřní třes po probuzení

valkyra222
29. lis 2016

Ahoj ženy chtěla bych vědět jestli některá z vás to někdy zažila. Poslední dva týdny se mi stává že se probudím a cítím jako bych se třasla ale vevnitř jako bych byla napjatá,když dám ruce před sebe tak se mi netresou viditelně ale já cítím ze se třesou?cítím v hrudi ze se tresu ve svalech všude..může to být ze stresu? Protože poslední dobou na mě přítel útočí psychickým týráním nijak si to nepripoustim vždycky ho odpalkuju a pak ráno tohle...nebo to může být fyzicky?začala jsem cvičit 4x týdne někdy i 5x s běháním je možné že bych byla vyčerpaná z toho? Před 8 lety jsem si prošla manifestni tetanii s panickou poruchou úzkosti měla jsem předepsaný neurol a Magnosolv každé ráno a večer ale poslední roky tetanie ustala tak jsem magnesko přestala brat sem tam si dám ale nějak mi Magnosolv nechutná tak ho vynechavam a nepiju tak castoneurol už neberu tak 5 let...dekuji za odpovědi..

lv
29. lis 2016

Misto Magnosolv si kup Magnesium laktát, v tabletách. Myslím, že kombinace fyz. a psychické zátěže dohromady. Líp, než neurol by zabrala antidepresiva. A odstranit tyrana 😉