Vypadávají mi řasy a obočí, co na to?

lexibesi
29. črc 2016

Damy, prosim o radu. Zacaly mi vypadavat rasy a oboci. Na nekterych mistech uz uplne chybi. Co na to? Vitaminy...krem...
Dekuji za rady

aiva01
30. črc 2016

@lexibesi ahoj. S timhle zkusenost nemam. Jen s vypadavanim vlasu, ale je to hrozne. Vzdycky jsem mela jemne vlasy a spise mene ale posledni mesic( jsem zac.5.) je to fakt hruza. Znama mi rikala, ze je lepsi kdyz padaji ted a postupne protoze kolem 6.by se to mohlo zastavit. Jinak ze by mi po porodu mohly vypadat najednou cely chuchvalce... Tak nevim jeali to neni stejny pripad jako s rasama a obocim. A vit.na to urcite nezaberou- je to proste hormonama. Sama beru vseho dost v prirodni forme. Bohuzel, je to dalsi dan a obet za to nejdrazsi malicke... Stejne jako migreny, otoky, krvaceni dasni, bolesti prsou, paleni zahy atd atd atd atd

werumka
30. črc 2016

@lexibesi Mně to udělala štítná žláza, nech si jí zkontrolovat 😉

urtica
30. črc 2016

Těch příčin může být spousta...určitě bych zašla na kožní a k obvoďačce, pravděpodobně Tě odešlou na endokrinologii - měli by udělat krevní rozbor, minerály, krevní obraz, hormonální porfil, štítnou atd.
Já třeba trpím podobným problémem, je to autoimunitní porucha, nic se s tím dělat nedá...ale jak říkám, příčin může být moc, některé jsou řešitelné.