Výtok. Měl někdo opakovaně?

21. pro 2020

Prosím trpěl někdo na opakované výtoky? U dr jsem byla, ale je to pořád stejně prášky, doberu a tři dny na to je to zase zpět. A to jsem třeba neměla ani styk , partner měl jednou taky léky a pořád se to vrací, dr už na mě kouká, jak kdybych si to vymýšlela. Nesvedi, nic nepali, zapacha nebo je možné, že by po porodu třeba unikalo trochu moči. Jinak stery negat.

michaelarousova
21. pro 2020

Me se taky stale opakovaly,nic nepomahalo ..az porod mi to zlepsil☺️Ted se to obcas vrati a docela dost mi na to pomaha gynella silver caps..taky jsem se ptala doktorky,protoze jsem byla bezradna a tekla mi ze bohuzel to nekdo takle ma..

autor
21. pro 2020

@michaelarousova a to je volně prodejné, já právě kojim, po porodu nic a teď zase katastrofální.

michaelarousova
21. pro 2020

Volne prodejne to je☺️Sice drazsi ,ale opravdu jediny co mi pomohlo☺️

autor
21. pro 2020

@michaelarousova zkusím, děkuji

hasara33
21. pro 2020

Pokud tě nic nesvědí, nepálí, výtok nezapáchá, nemá divné zbarvení tak to není nic špatného 😉 vagína má samočistící schopnosti akorát, že některé ženy to sotva postřehnou a některé mají výtoky silnější 😉 také na to "trpím" a takto mi to řekl i doktor 😉 prášky nejsou potřeba, je to přirozené 😉

katebk
21. pro 2020

Já mám radu ale až po ukončení kojení, je možná autovakcina, ne všichni gyn. teda nabízí, měla jsem problémy 2 roky furt dokola a musím zaklepat teď mám konečně klid 🙂

levandule_k
22. pro 2020

Pořádně přeléčit partnera. Pokud by to byl výtok způsobený kvasinkami, tak si dát protikvasinkovou dietu, vynechat cukry a plísňové sýry. Zkusit probiotika. Mně pomohl čaj z řebříčku. https://www.bylinkyprovsechny.cz/byliny-kere-st...

autor
22. pro 2020

@levandule_k partner preleceny je, kolikrát sme neměli ani styk a,stejně...

sajul
22. pro 2020

Někomu to může dělat i prádlo, prášek nebo aviváž.

levandule_k
23. pro 2020

Mně gyndařka řekla, že to mám psychosomatický, jednu dobu mě to trápilo teď je to ok

autor
23. pro 2020

@levandule_k to nebude můj případ

levandule_k
23. pro 2020

spíš už nevěděla, co s tím no...protože psychosomatika se takhle nedělá 🙂

levandule_k
23. pro 2020

Ještě mě napadlo, nemůže mít partner něco v krku a nenakazí tě při orální sexu?

autor
23. pro 2020

@levandule_k My si za poslední půlrok skoro na sebe nenašli čas, přes den není doma a večer se malá zase dost budí než abysme se k něčemu dohrabali, takže to taky ne

mar8
23. pro 2020

a co nějaký kvalitní intim gel? můžu jeden doporučit, je fakt top

autor
24. pro 2020

@mar8 klidně doporucte, momentálně mám nějaký z lékárny

mar8
25. pro 2020

úplně super je z Eurony, česká firma, přírodní a opravdu funguje na takové problémy, plus ideálně k tomu aloe vera sprej, který je vhodný úplně na vše od odřenin, ekzémy, opar, při bolesti v krku, neštovicích, odřeniny, spáleniny, intim problémy, hemeroidy. Když tak napište zprávu, dám více info, navíc mají i garanci, pokud nefunguje, můžete vrátit, v lékárně vám zpátky nevezmou ani neotevřené ☹