Výtok, revize. Může mít spojitost?

24. dub 2020

Ahoj, prosím o radu. V prosinci jsem podstoupila revizi kvůli ZT. Od té doby se potykam s neustálým vytokem, je to opravdu nepříjemné, protože má nepříjemnou vůni. Posledních pár dní s příměsí krve. Na gyndu jdu až v pondělí, máte někdo nějakou zkušenost jak si do té doby třeba pomoct? Děkuji a omlouvám se, za nepříjemné téma. 🙄

cuuza
24. dub 2020

Když ti to takovou dobu nevadilo, tak už vydrž do pondělí na stěry.

amazonkajanik
24. dub 2020

To vypadá na zánět,pokud to ještě i zápachá. A jestli vás dole ještě i jakoby svedi,tak je to jasné

autor
24. dub 2020

@cuuza samozřejmě vadilo, několikrát jsem byla na gynde. Vždy jsem dostala globule.

jjasmina
24. dub 2020

Zkuste si v lékarně koupit mast Fungicidin, hodně pomohl proti svědění

cuuza
24. dub 2020

Spíš jsem to myslela tak, aby z těch steru jasně vyšlo, kde je problém.
To dr doteď neudělal pořádné stery nebo se to vrací? Klidně bych zalhala, že jsi měla náhodný nechráněný styk, ať udělá stery opravdu na všechno...

jjasmina
24. dub 2020

Já třeba měla období , kdy jsem na to velmi trpěla, stěry na všechno možné a nic a odpoved moji dr bylo jen , že mi předepisovala Clion nebo Macmiror a furt dokola, stejně jsem to vždycky dobrala a jako bych ani nic nebrala.

amazonkajanik
24. dub 2020

@jjasmina mě, když se záněty pořád vracely,hlavně v pubertě,tak jsem hodně omezila sladké. Při pms to bylo těžké,ale rozhodně se to srovnalo

jjasmina
24. dub 2020

@amazonkajanik já sladké nikdy moc nejedla, za to ted jak kojim tak mám chuť furt na čokoládu

amazonkajanik
24. dub 2020

@jjasmina za to já měla ve spizirne víc sladkosti,než je v cukrarne 😂a ty zmrzliny,co jsem sporadala. Teď mi zpětně dochází,kde se těch 24kg navíc vzalo 😂

jjasmina
24. dub 2020

@amazonkajanik Nu já se v těhu taky nešetřila, 22kg nahoře jak vyšitých ..

amazonkajanik
25. dub 2020

@jjasmina jediné,co mě těší,že jsem nabrala míň,jak mamka při mě a ségra v obou tehu 😂 ale už se mi povedlo shodit 13kg 😁

jjasmina
25. dub 2020

@amazonkajanik Já nechala 10 v porodnici a jelikož to je naše první dítko, takže během prvnich 14dnu jsem shodila skoro i ten zbytek, stres, nevyspáná, obavy, bolavost .. Ale tak nespěchám, vše má svuj čas. Přece jen až bude situace venku jiná, tak bude vše lepší , ale tak včera jsem už dala pár kilometrovou prochajdu( Ale v te roušce a s astmaten a alergií ještě nic moc ) 🙂

amazonkajanik
25. dub 2020

@jjasmina my máme naštěstí kousek od domu les,takže denně kolem 10km a roušku mám,jen když prochazim ještě obydlenou částí a pak,když se s někým potkáme. Jinak 9kg jsem taky shodila během 3neděl,ale pak se tomu nechtělo. Nějaká kila si myslím,že bude i na vodě,díky hormonum,tak tomu musím pomoct bylinama

hermij
Odpověď byla odstraněná
Zobraz