Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Wobenzym, jak se používá?

hanivasi
12. lis 2017

Poradte mi prosim jak se to uziva. Chtela bych si to koupit pro posileni imunity. Mam ji fakt rozhozenou.

Na netu ctu 3x10 tablet a 1/2 hodiny pred jidlem. To je celkem 30 tablet...to se neda za den stihnout, tak to moc nechapu. Stale verim, ze jsem to davkovani pochopila spatne. Poradite?

díky

gnozka
12. lis 2017

Dobry vecer . Pokud netrpite ted nejakym onemocněním tak jako prevenci užívejte těch 15 denne . Tj 3x5 tbl .

anina32
12. lis 2017

@hanivasi Omlouvám se, nemám zkušenost, ale zarazilo mě že píšeš že se to nedá za den stihnout.... Tak přemýšlím jestli si to třeba nemyslela že jako desetkrát denně tři tablety?

fallingstars
12. lis 2017

@hanivasi Proč by se to nedalo stihnout? Jestli snídáš v sedm, vezmeš si je v šest nebo v půl sedmý, pak třeba v 11, pokud obědváš ve 12, a pak třeba v pět, pokud večeříš v šest...

ninive211
12. lis 2017

Mimo Wobenzym, na imunitu mohu doporučit hlívu ústřičnou s rakytníkem od Terezie. Co ji užívám, tak konečně netrpím každou chvíli na kašel, co mi sedá na průdušky a ze kterého se pokaždé léčím přes měsíc,pak týden zdravá a nanovo. Rýma mě chytá sice pořád, ale má mnohem lehčí průběh a jak píšu, nesedá mi to na ten chronický kašel. Začala jsem ji užíval loni v těhotenství, kdy jsem hned v 6tt chytla rýmu a do konce prvního trimestru ještě 2x (v těhotenství je ta imunita oslabená tak jako sama o sobě, je to zátěž pro tělo přece jen), chce to ale užívat dlouhodobě, aby to mělo efekt, nelze adekvátní účinek očekávat za týden, to samé ale podle mě platí o tom Wobenzymu.

janawaes
12. lis 2017

JJ je to tak, ma to silene davkovani, nevim teda jak jsou tablety velke, ze se jich ma jist tolik, ale kdyz jsem je kupovala mamce, tak jsem na lekarnici hledela jak blaze, kdyz mi rikala to davkovani.

gnozka
13. lis 2017

Jsou veliké asi jako lentilky . Možna o neco málo menší Le maji stejnx tvar . A ano pri akutních stavech nebo po operacích se skutečně užívá 3x10 tj ze dáte najednou 10 tablet .

hanivasi
autor
13. lis 2017

@anina32 ano, prave tak jsem to pochopila.

Kdyz je psane 3x10, pak je to celkem 30. Nebo to je 10celkem? Je to tedy psane dost nejasne.

hanivasi
autor
13. lis 2017

@ninive211
hlivu jsem jedla, ale imunite to nestačí.

hanivasi
autor
13. lis 2017

@fallingstars
Ahaaa, uz to asi chapu, to se asi ji nekolik tablet naraz. V zivote jsem toriz mepotkala zadne prasky ani vitaminy, co by se jedlo vetsi mnozstvi naraz. A predstava ze si mam dat k snidani 10 tablet naraz.....tak to jsem uz fakt po snidani....

Takze fakt si mam dat pouze pro posileni imunity 3x5, tj rano 5ks, odpo 5ks, vecer 5ks? 😲

babanci
13. lis 2017

Moje dcera bere ze stejného důvodu dlouhodobě, ale je stejně každou chvilku nemocná. Nějak to nepomáhá. ☹

gnozka
13. lis 2017

@hanivasi ano jako prevence bude stačit 3x5 tbl . Tj ze dáte 5 rano , 5 v poledne a5 vecer . Pracuji v lékárně muzu říct ze velmi pomáhá . Ano najdou se výjimky . Kdy telo nereaguje jak ma . Ale jinak mam jak z praxe tak osobni velmi dobrou zkušenost .

hanivasi
autor
13. lis 2017

dekuji za rady. Popravde jsem zdesena z toho mnozstvi. Si budu pripadat jak kdysi moje babicka. Na stul nasypala nekolik prasku, jine tvary a barvy, jedla to jak lentilky. Ro me nepredstavitelne. Tak si to zkusim. No zacinam brzo 😁

fallingstars
13. lis 2017

@babanci Já jsem to brala na hojení po chir. zákroku a zahojilo se mi to úplně blbě, keloidem, takže je to hnusný rozprsklý jelito. Všechny ostatní jizvy mám pěkný, třeba i po nástřihu... plastický chirurg se k tomu taky tvářil skepticky...🤔

apoline
13. lis 2017

To množství je ok, uvidíš. A jak píše gnozka, pokud teď nemáš žádný problém, ber 3 krát denně 5 tablet wobenzymu. Hlavně dodržuj ten rozestup od jídla a ideálně ho zapíjej pouze vodou.

hanivasi
autor
14. lis 2017

@apoline no problem mam. Furt se mi vraci kvasinky ci co. Dr. rikala ze mam slabou imunitu, kdyz se mi to furt vraci. Mam to od porodu, tj rok. Takze ne ze bych byla zdrava, ale nic zavazneho taky nelecim, takze fakt posilnit.

gnozka
14. lis 2017

@fallingstars je to opravdu individuální . Ja brala wobenzym po dvou operacích . I moje maminka a rekonvalescence byla opravdu znat . Oproti ostatním jsem byla opravdu driv fit včetně jizev .

apoline
28. led 2018

Ahoj holky, omlouvám se, že sem nezareagovala dřív. Úplně jsem na to zapomněla ☹. @hanivasi wobenzym je na imunitu opravdu dobrý, pokud jsi ještě nezkusila, zkus a uvidíš.

pettischwarz
28. led 2018

Souhlas, wobenzym je super, já ho beru třeba když na mě leze zánět močových cest nebo tak a pomůže. Ale neberu tak velké dávkování, protože je to dost drahé. Zkus a uvidíš, kolik ti stačí, aby zabral, tech 3x5 by snad stačit mělo, v případě že na tebe něco poleze tak třeba víc... jinak já na imunitu beru pravidelně vitamín C, brusinky a laktobacily a snad lepší

apoline
29. led 2018

Taky se domnívám, že 3x5 by mělo stačit. A pak po nějaké době, co budeš v pohodě, by mohlo stačit i 3x3. Určitě bych užila to velké balení. Tady jsem ještě našla super stránky, kde je rozepsané dávkování podle toho, na co to potřebuješ užívat - https://recenzietesty.sk/spravne-davkovanie-uzi....

Sem začni psát odpověď...

Odešli