Zamlklý potrat, jak jste se z toho vzpamatovali?

lzii
24. led 2018

Ahoj snazilky , maminky proste vsichni co si tohle prectou ...

v posledni dobe jsem zazila zamlkly potrat v 7tt , a nejak se z toho nedokazu vzpamatovat , porad v tom pavu a premyslim jake to mohlo byt , co jsme asi cekali atd ... doma o tom mluvit nemuzu vsude na me jdou reci typu ze mame jeste synka 1,5 roku zdraveho atd coz je pravda , jasne.... ale mohl mit sestricku nebo bratricka a to me nici .... plod se prestal vyvyjet a nikdo mi nerekl proc ...:( Jak jste se z toho vzpamatovavali vy ??? Když jsem sama doma tak jen myslim na tohle a pláču :(

lzii
autor
24. led 2018

zkoncílo to kyretáží děklohy 22/1 :(

moxha
24. led 2018

Prošla jsem si tím v listopadu.Jenže už od začátku jsem tušila že to bude špatné.Těhotensky test nikdy nedosáhl silné intenzity jako kontrolní čárky,neměla jsem žádné příznaky a hcg nerostlo tak jak má.
Musíš se s tím smířit.Nic jiného ti nezbyde.Mně třeba pomohlo když jsem si řekla,že bylo něco špatně a že bych mohla o mimčo přijít ve vyšším týdnu.Prostě věřím že se to snad znovu povede a tentokrát to vyjde.

za_bu_ska
24. led 2018

Ahoj, je to hodně bolestivé, vím, taky jsem si tím prošla - a horší, že to bylo u prvního, vytouženého Ono je to o to bolestivější, že mnohdy se o tom nemluví, tak člověk ani neví, jak bohužel časté tohle je... Až 30% těhotenství právě končí již v 1 trimestru... Co mi pomohlo, tak bylo to, že jsem o tom hodně mluvila. Mluvila, mluvila, mluvila, až jsem se z toho pomalu vymluvila. Kamarádky mi byly velkou oporou. Emoce prostě chtěly ven.... A to, jak pláčem, tak slovy... Pomalu to bylo lepší a lepší.. Je pravdou ale, že až úplně jsem se z toho dostala až s těhotenstvím dcerky... A teď když ji mám doma, si na Andílka taky vzpomenu, ale s úsměvem, protože vím, že díky Andílkovi mám doma Julinku.... Prostě to tak mělo být. Přeju hodně moc sil, je to hodně těžké období, ale věřím, že to zvládneš! My ženy jsme určeny k tomu, abychom se zvládly vypořádat i s takto bolestivými životními zkušenostmi...

renmi
24. led 2018

Ja si tím prošla loni v březnu a také to mělo být první miminko :( Musíš na to zkusit pohlédnout z druhe strany. Stalo se to z nějakého důvodu, díky tomu, se ti třeba nenarodí postižené miminko. Příroda te tak ochránila. Alespoň tak mi to oduvodnil můj pan doktor. Snaž se byt pozitivní at se tělo rychle zotaví a můžete to zkouset znovu 🙂 uvidíš priste to vyjde ;) Ja taky doufám

zlobitko
24. led 2018

Ja si tím prošla před dvěma roky, taky to bylo první vytoužené dítě. Bohužel jen na 8tydnu. Jediné, co pomohlo, byl čas. Trvalo to rok, než jsem byla schopná se bez slz v očích podívat na malé dítě, nedejboze miminko. Ale prebolelo to, hlavně když jsem v sobě uznala, ze prostě to tak mělo být. Že by se mohlo narodit postižené, neschopné života atd. A vlastně, světe div se, hněď, jak jsem se s tím vnitřně smířila, tak jsem znova otěhotněla. Celé těhotenství byly strašný nervy, jestli bude všechno v pořádku, jestli malá bude zdravá, rodičům jsme to radši řekli až v 5. měsíci, ale povedlo se a teď mě tu zlobí 5 měsíční Julinka. Nikdo ti bohužel neporadi, jak se s tím vypořádat, ale bohužel to nějakou dobu bude trvat. Vím, že se to snadno říká, ale hlavu vzhůru, pobrec si, vypovidej se a život jde dál. Mělo se to stát a příště to určitě vyjde. A jen tak mimochodem, taky mě překvapilo, když mi doktor řekl, že chápe, že je to těžké, ale že tak končí každé třetí těhotenství. Jen spousta žen o tom neví, protože se to projeví jen jako opožděná menstruace, a ony ani neví, že byly těhotné.

jeanne_g
24. led 2018

Bohužel, je to časté 😞 Já potratila na konci 6. tt po třetím ivf. Bylo to první těhotenství a po 3 letech snažení 😢 Alespoň můžeš mít naději, ze se brzy zase zadaří, když to šlo přirozeně.

majinka1981
24. led 2018

mě už se to stalo 2x, člověk prostě musí jít dál. Příroda to z nějakého důvodu zařídila, že si těhotenství sama ukončila. Poprvé se mi to stalo v sedmém týdnu a po druhé už bylo srdíčko a ve 13t přestalo být. Stejně s tím nic neuděláte. Beru to jak to je a doufám že to prostě jednou vyjde.

jaaaninda
24. led 2018

Prošla jsem si timto nedávno, v prosinci proběhla revize. Nejvíc mi asi pomáhalo, že o tom krom přítele vůbec nikdo neví a můj 18m klučina. Je to čersvé,ale věř,ze to preboli. Je to lepší takhle, než aby se vyvíjelo nejspíš s nějakou vadou dál. Bohužel se to stává a častěji než si myslíme. Za chvíli se můžete pokoušet znovu, určitě to už dopadne dobře <3

2hanah
24. led 2018

@lzii Taky se mi to stalo, v červenci, takže to není ani tak dlouho. Šla jsem na ultrazvuk v 10.týdnu, těšila se, jak miminko povyrostlo a místo toho tam leželo jen malinké tělíčko - ručičky, hlava, základy nožiček bez života jako kus hadrové panenky, obrovský šok, docela bych přivítala, kdyby to bylo když už tak dřív, třeba ten sedmý týden, bohužel znám případy, že se to děje i v mnohem pozdějších týdnech, takže ikdyž byl jediný lék to, že už teď končím 4.měsíc a jsem zase těhotná, tak strach ze špatné zkušenosti už potrvá celé další těhu.

biedronca
24. led 2018

Zrovna prožívám samovolny potrat, hcg o dost kleslo, nevyvíjelo se to..jeste nebylo srdicko, aspoň tak.
Obrecela jsem to... Ale příroda si to zařídila sama, mělo to tak být, lepší ted nez treba v pokročilém stádiu těhotenství.Smiriju se musím to přijmout, vstrebat, přenést se.
Ted mam vidinu toho, ze většině zen, které se to stalo hned brzo otehotnely znovu! Takže se tesim na snažení, a do pul roku se určitě povede!! Věřím v to, doufam pevně.
Ted je tam dole vse pohnojeno, pripraveno...vyjde to brzy, uvidíš.
Bolesti mam šílené, hnus..ale musim to pretrpet, musim.

journals
24. led 2018

Mám za sebou zamlklé těhotenství a samovolný potrat v 10 tt, stalo se to loni před 10 měsíci, mělo to být naše první. Od té doby se bohužel nezadařilo. Lepší psychicky to není, skoro si myslím, že je to i horší. Jsou lepší dny a jsou horší dny. Radu nemám, za sebe spíš v nic nedoufám, protože jsem pak akorát byla zklamaná a je to ještě horší :-/ snažím se zaměstnat hlavu, soustředit se na něco pěkného, plánujeme letos dost cestovat a jinak si s manželem užívat svobodného života. Nic jiného se dělat nedá

cervik1111
24. led 2018

Jak to tak ctu,tak to opravdu zazije velmi mnoho zen 😢Ja jdu zrovna zitra na revizi (9.tyden) a jsem z toho taky spatna.Mam uz sice 2 deti,ale treti jsme si moc prali.Ani nevim jestli ma cenu zkouset to dal,behem pul roku jsem potratila po druhe 😢😢😢Mohly byste prosim napsat neco o te revizi?Dekuji

lucifervlkova
24. led 2018

@lzii Ahoj já hodně těžko😔Přijela sem z dovolené a na testu // byla sem nejšťastnější člověk na světě nebo o mimi se snažíme xlet.Šla sem.na gyndu a mudr,že tam nic nevidí,že okamžitě na sál.Byl to zamlkly potrat.Neměla sem vůbec žádné bolesti.Pouze šílenou zácpu.Od té doby moc trpím,jak zjistím,že někdo čeká mimi.Je to moc na psychiku

lucifervlkova
24. led 2018

@cervik1111 To mě moc mrzí.Svět je opravdu nespravedlivý.

cinam
24. led 2018

Me se to stalo v srpnu v 10tt. Pomáhalo mi o tom mluvit. S manželem a pár kamarádkami (stejně už všichni věděli, že čekáme). První dva měsíce byly hodně těžké a brečela jsem skoro pořád. Teď už nebrecim (jen když přijde MS), ale vzpomínám každý den, jak jsme se těšili a jaké to bylo šťastné období. Mělo to být naše první miminko. Myslím že nejvíc pomůže až další těhotenství.

cinam
24. led 2018

@cervik1111 zákrok je rychlý a v pohodě, vůbec se neboj, jen tě na chvíli uspi. Mě pak bolelo břicho jak při hodně silné MS, ale hned mi dali něco na bolest a pak už to bylo dobré. Za pár dní jsem byla fyzicky fit.

lzii
autor
24. led 2018

Všem vám moc děkuji za Vaše příběhy, je opravdu smutné jak časté to je.... Hold to musím přijmout jak to je a jak to příroda nastavila, namluvim si to do hlavy a bude.... Zkusíme to znovu a tomuhle zamlklemu zapálím svíčku a nechá.m jej odejít....

Všem vám moc přeji aby jste našli // na testu silné jak dálnice a aby vše probíhalo jak má a ne špatně.

lucifervlkova
24. led 2018

@lzii Tobě zítra držím pěsti bude vše dobré✊

biedronca
24. led 2018

@lzii neboj, brzo se ted povede zase!!! Věřím v to.Je pohnojeno.

lzii
autor
24. led 2018

@lucifervlkova zítra jdu na kontrolu na krev, zda hcg kleslo na 0.

kocvarovas
24. led 2018

Stalo se mi v únoru 2011. První těhotenství. Prvně jsem viděla u chlapa slzy. On to pak vzal, ale já o tom potřebovala mluvit a neměla s kým. Byl to 8 tt a nikdo o těhotenství nevěděl a já se potratem chlubit nechtěla. Vzala jsem to tak nějak jako selhání.. Pomohl až čas. A dvě další těhotenství, co skončila úspěšně. Máme 2 holčičky.

renmi
25. led 2018

@jeanne_g přesně to mi říkal pan doktor také, je dobře, že víme, že to jde samo! 🙂

lzii
autor
28. led 2018

Holky jak dlouho jste krvaceli? Už mi to trvá týden protože se mi špinění rozjelo na krvácení... Nemluvě o strašně chuti nás sex...

cinam
28. led 2018

@lzii střídavě špinění a krvácení 10 dní. Ale chuť tu jsem neměla pěkně dlouho 😐

lucifervlkova
Autor odpověď smazal
Zobraz
jaaaninda
29. led 2018

Krvácení 8 dnů a chuť na sex taky byla 🙂

lzii
autor
29. led 2018

to je hroznyyyyyy :D a kd jste o zkusili ? koupili jsme si prezervativ a zkusime to v nedeli po 2 tydnech od kyretaze ..

cervik1111
30. led 2018

Holky,mela jste to taky nektera tak?V patek jsem byla na revizi.Cely vikend jsem nekrvacela,zadne bolesti.A v pondeli zniceho nic jsem zacala krvacet,silene bolesti bricha a zad...Zda se mi to divne,az 3dny po 😕Dneska uz je to zase lepsi.

cervik1111
30. led 2018

@lzii tak pak napis,mam strach z bolesti pri prvnim sexu.Zkousite po 14 dnech cca?

ka_rohli_na
30. led 2018

Ahoj i já si tim přišla. Pro nás byl rok 2017 hodně špatný. V lednu zjištěno ZT. Byl je gestacni vacek který se zvětšoval a to byli všechno. Unkonceno v 10tt kyretazi. Po 6 neděli jsem otěhotněla znovu bohužel ani druhé těhotenství nevyšlo. V 8tt SP doma ve vaně. :( takže za mě se snížením počkat. Ale sex jsme měli s ochranou také asi 14 dní po. Teď už jsem v 5 měsíci a všechno je v pořádku takže všechno zle je pro něco dobre a příroda si to hold umí zařídit. Buďte silné ono si vás to miminko najde 🙂