Zdravotní problém, menstruace či těhotenství?

antoanetala
27. dub 2016

Zdravim vsechny. Pred dvema tydny jsem mela menstruaci, ktera nastala drive (pritel sel na operaci patere, tak nejspis stres.) Milovali jsme se 12teho v den kdy mi menstruace skoncila. Od te doby mam tlak v podbisku, ktery se postupne menil v bolest -jako menstruacni. Myslela jsem, ze mam zanet mocovych cest, stejne tak me napadlo tehotenstvi. Dnes jsem zacala krvacet, tak me napada i druha menstruace. Zajimaly by me zkusenosti, menstruaci prejdu ale zanet bych podcenit nechtela a doktora mam vcelku daleko spatne se tam dostavam. Za komentare dekuji.

byra
27. dub 2016

Pokud jsi MS měla před dvěma týdny tak to vypadá na ovulační bolesti (není to spíš špinění než jasně červená krev?)

elvira
27. dub 2016

Já bych šla raději k doktorovi - to krvácení se mi nelíbí - může to být zánět dělohy... Stejně tak to nemusí být nic vážného, ale pro svůj klid bych raději zašla...

andreaandrejka
27. dub 2016

Určitě k doktoru.

kolibricek36
27. dub 2016

Určitě k dr.. Sice se mi stalo totéž - byla to prasklá cysta .... ale, může to být i zánět - takže k doktorovi

antoanetala2
27. dub 2016

Omlouvam se ze jsem pod jinym nickem, ale nechtelo me to pustit odpovedet nevim proc. Pred hodkou jsem videla na papiru spise cervenou krev, ted zas spis jak spineni tak nevim. K doktorovi muzu az zitra a jen k obvodnimu gynekolog tam neni. Vcera jsem podala v praci vypoved takze tehotenstvi by zrovna na miste nebylo. Pritel si je jist pry na 95% ze to stihl ( to cloveka fakt uklidni) prasky jsem nikdy nebrala. Piju urologickej caj nic jinyho me zatim nenapada ale bolest je furt stejna a pri zanetu je pry paleni pri moceni a to nemam.

lenbenn
27. dub 2016

Musite to zalozit jako diskuzi a ne otazku, pokud chcete odpovidat vickrat..... 😉

skotskaa
28. dub 2016

@antoanetala Otázku jsem změnila na diskuzi, můžete reagovat pod svým nickem 😉