Používáme cookies. Více informací zde. OK

Žena PCO, muž špatné spermio. Je nějaké řešení?

spagatice
9. únor 2009

Ahoj holky, vím že je Vás tu hodně, které máte syndrom PCO. Jsem jedna z Vás. U nás je to ale trochu komplikovanější tím, že manžel má špatné spermio. Víte o někom, komu se i přesto přirozeně otěhotnět? Nebo alespoň pomocí umělého? Jak se dá tento problém řešit? Zatím jsem dostala od známých a rodiny dvě rady (mimochodem ani jedna teda neberu): 1) rozvést se a najít nového partnera 2) vzdát se dětí a vůbec je nemít. Obojí stoprocentně zamítám, tak co dál ☹ Poraďtě

spagatice
autor
9. únor 2009

Proboha to jsem tu jediná, nebo to žádné řešení nemá? 😲

mmmk
9. únor 2009

Spagatice, bud zajdi do tematu o PCO nebo PCO - clostil nezbaral, co dal. Myslim, ze tu rozhodne poprve nejsi 😉

zubajda
9. únor 2009

ahoj spagatice..... souhlasím s tebou, na rodinu bych rozhodně nedala ☹.. to jsou teda rady.... no, já bych ve tvém případě to řešila s nějakým centrem, kde by vám nabídli tu nejlepší a nejvhodnější variantu....

spagatice
autor
9. únor 2009

Holky díky, tak já se tedy přesouvám 🙂

pikusa
9. únor 2009

Tak já PCO,anovulační cykly,nepravidelná MS chodící i jednou za 2 měsíce 😖 partner SPG dost špatný....no nakonec nám pomohlo IVF-ICSI

spagatice
autor
9. únor 2009

Jé takže čekáte miminko, to je krásný a ještě Matyáška, to jméno se mi taky líbí. Jak dlouho vám trvalo, než se vám to povedlo?

Sem začni psát odpověď...

Odešli