Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

maova
29. bře 2007

zuzko, já chodím na oběd už v jedenáct 😀 Jenom nevím, jestli dneska někdo půjde a samotný se mi nechce, tak ještě uvidím. Ale už je to za chvíli. A odpoledne jdeme do kina na Vratný lahve, tak už se těším, každý to chválí.

lucikpetik
29. bře 2007

jo jo zuzi, obidek, poteseni dne 🙂) taky mate tak rady jidelko? 😀
jinak v praci to jde...chlapi se mi uz vratili z vystavy, tak nemam takovy klid jako vcera, ale jde to... 😀
jinak je fakt zuzi, ze kdo nezazil to co my, tak asi nepochopi...hlavne, ze my si rozumime

maova
29. bře 2007

taky, taky 😀 Vždycky se na ten oběd těším a jsem strašná, mám ráda sladký a jím ho hrozně moc a začínám tloustnout, ale zatím mi to až tak nevadí. V létě to bude horší 😀

lucikpetik
29. bře 2007

no ani nemluv, ja jsem taky hrozne na sladke, knedliky, cokoladky atd...a pak jeste miluji pizzu, tu bych taky mohla asi kazdy den...obidek uz bude za chvilku...v kolik chodis, my v minule praci sli hned jak odbyla 11 hod 🙂

zuzan
autor
29. bře 2007

Marti, máš pravdu... Luci, tak co kdybychom si dali předsevzetí, že těm našim kamarádkám dneska napíšeme něco hezkého? Asi na to čekají a ony přece nemůžou za to, co se nám přihodilo...
S tím jídlem se musím začít krotit...když mám polední pauzu, tak většinou oběhám po městě, co potřebujeme, dneska musím do bankomatu (je to děs běs, jak ty penízky lítají na všechny strany a najednou zjišťuju, že je spoustu věcí, který mě vůbec nenapadly, že jsou na stavbu potřeba 🙂 a taky potřebuju kalhoty, několik pokusů už jsme absolvovali s manželem, ale pokaždé odcházím z prvního obchodu, do kterého vkročíme otrávená, protože mi žádný nejsou a nesedí ☹(( Vratný lahve jsou fakt hezký film, hodně se nasmějete a odreagujete, tak přeji hezkou zábavu 🙂)) Holky, nemáte nějaká zkušenost s menstruačním kalíškem? V úterý jsem tu na něj v nějaké diskuzi narazila a docela by mě zajímal 🙂)) Taky mám trošku pocit, že se naše debata trošku odchyluje od tématu, ale co, spojuje nás stejné neštěstí a snažíme se z něj dostat probíráním starostí běžného dne 🙂))

lucikpetik
29. bře 2007

marti ty uz urcite vyrazis na obidek, ja jdu taky prepadnout lednicku...
uzijte si vratne lahve, taky bych to chtela videt....
byt ani nemluv, jsem rada, ze uz je to hotovo, uz bych do prestavby znova nesla...a s tim studenym dojmem, taky to tak na me pusobilo ze zacatku, ale chce to kytky, obrazky blbinky a hned je to lepsi....
a kamosce, mas pravdu, musim prekonat sama sebe a napsat ji...ona je nadsena, ze to bude holcicka, tak nemuze za to, ze nejsem schopna se s ni podelit o radost....
a zuzi, penizky, jo ty se kutaleji...ani nemluv...a kalhoty, to mam taky vzdycky nervy, ze mi nic nesedi, ale ono by to mozna stacilo zhubnout a bylo by...jenze to bych nemohla papat svou oblibenou pizzu apod...a to nevim, jak zvladnu.... ☹ a ze se odchylujeme od tematu, myslim ze to vubec nevadi, nemuzeme tady prece porad brecet a litovat se, hlavu vzhuru a ono to vsechno pujde... a ten kalisek co se ptas, tak vubec nevim o cem je rec 😅

zuzan
autor
29. bře 2007

Ten kalíšek bude asi nějaká novinka, nikdy jsem o něm neslyšela, ale podle toho, co jsem vyčetla, to asi vůbec nebude špatná věcička 🙂)) Odkazy se sem prý dávat nesmí, ale snad si je stihnete prohlídnout dřív, než je někdo smaže 🙂)) stránky jsou menstruacnikalisek.cz nebo kalisek.cz. Stojí dost peněz, ale když si spočítám, kolik dávám za vložky a tampóny, tak je návratnost brzká 🙂)) A hlavně se dá používat i v noci... Asi si ho objednám 🙂))

lucikpetik
29. bře 2007

jdu papkat, za chvili jsem zpet 😀

zuzan
autor
29. bře 2007

Tak dobré chutnání 🙂))

maova
29. bře 2007

Tak už jsem se vrátila z oběda a ani se neptejte co jsem měla 😀 Kynutý ovocný knedlíky s cukrem a tvarohem 😀 No, ale fakt jsem si pochutnala. Chodíme ještě chvilinku před jedenáctou, abychom tam byli brzo 😉 Já taky mám strašně ráda čokolády a dneska jdeme po kině na pizzu 🙂
Luci, koukám, že sis změnila fotku, ta je hezká 🙂
Myslím, že to odchýlení vůbec nevadí, když se bude chtít někdo přidat, tak to nemusí dočítat 😉 Stejně ze začátku jde spíš o to uklidnění 🙂
O kalíšku už jsem četla, asi nebude špatný, ale stejně si to moc představit neumím. Ale co jsem nakoukla do diskuze, tak si ho chválí každý. Tak jestli si ho Zuzko koupíš, tak nás pak můžeš informovat, jak jsi spokojená 😉

maova
29. bře 2007

Luci, dobrou chuť 😉

blanuleplus
29. bře 2007

Ahoj holky. Začínám uvažovat o měření BT, abych věděla, jestli se vše nastartovalo znovu tak, jak má. Zatím jsem teda nedostala ani první MS (v sobotu to bude 5 týdnů od operace, dřív jsem mívala MS pravidelně). Je to sranda...člověk rok skoro brečí nad každou MS a najednou se zas nemůže dočkat, až přijde 🙂

Martinko, fotky ze svatby jsou opravdu moc pěkné. Moc Ti to tam slušelo a vybrali jste si krásné místo. Kdybych se vdávala v Praze, tak by to bylo asi také tam. Ale mám rodinu z Mostecka, tak jsme se brali na hradě tam, aby babičky nemuseli jet tak daleko autem... Měli jsme stejné datum svatby, takže jsme se málem potkaly 🙂
Ostatní holky jsem zatím nenašla... ☹

zuzan
autor
29. bře 2007

Ahojky blanule (Blanka???) Vítej mezi námi...Nemusíš se znepokojovat, doktor mi říkal, že po operaci přijde ms od 2 do 8 týdnů a do té doby že je všechno v normě. Jinak fotoalbum nemám žádné, takže bys ani nenašla 🙂

blanuleplus
29. bře 2007

S těma dětma je to těžký, ani nevíte, jak vás chápu... Než mě odvezli do nemocnice, bydlel u nás kamarád se svou těhotnou přítelkyní, takže jsme to jako dvě těhulky zapíjely džusem a klábosily, plánovaly...no a já se pak vrátila bez mimi a vejcovodu... Teď už jí krásně roste bříško, spolužačka je taky těhotná...ale moc jim to přeju. Vždyť mi se taky brzy dočkáme! 😉
Aspoň, že víme, že jsme my i naši chlapi plodní 🙂 To je skoro v dnešní době malý zázrak...
Nejvíc je mi líto, když vím, že někdo má miminko neplánovaně. Že si jentak holka užila s nějakým klukem a najednou je z nich rodina...

zuzan
autor
29. bře 2007

A jak se cítíš po operaci? Všechno v pořádku?

blanuleplus
29. bře 2007

Jojo, Blanka 🙂 Doma už třetí v řadě...

Pořád mě něco pobolívá, na obou stranách, ale dá se to vydržet. To před týdnem to bylo fakt hrozný, málem jsem jela zas do nemocnice, ale nakonec mi pomohly čípky... Snad už bude vše v pořádku.

maova
29. bře 2007

Ahoj blanule, moc děkuju za pochvalu, máš taky album s fotkama? Průhonice jsou opravdu krásné a jak víš, tak toho 16. vyšlo nádherné počasí, ani vedro, ani zima, takže ten obřad venku se vydařil. Album má ještě lucik 😉

Já jak jsem psala o kousek výš, tak jsem taky BT začala měřit, zatím druhý cyklus a každý je úplně jiný, tak uvidím ten třetí a pak se rozhodnu jak dál. Ale přijde mi to zajímavý a vím, že ovulace probíhá, tak to jsem ráda 😉 A první MS jsem dostala dost brzo, asi po 16ti dnech od laparoskopie.

maova
29. bře 2007

Blanko, to přesně říkal manžel, že má vlastně radost, že ví, že je plodný. Tak aspoň malá útěcha 😀
Jo, první měsíc mě taky bolelo břicho dost, dokonce jsem pak šla ještě jednou k doktorce, protože jsem měla i teploty a bála jsem se, aby to nic nebylo, ale naštěstí všechno bylo v pořádku. Asi to postupně doznívá. Tak určitě ti bude už pořád líp 🙂

blanuleplus
29. bře 2007

Martinko, mám svatební album jako blahaha 🙂 Počasí bylo krásné, jen u nás strašně foukalo, takže jsem absolvovala obřad bez závoje. 😀 Kde bydlíš v Praze? My u Hostivařské nádrže.

Už jsem si koupila teploměr a po MS taky začnu... Já jsem po laparoskopii a den před ní mi ještě dělali revizi (kyretáž) dělohy, protože si nebyli jistí... Už snad 14 dní pořád běhám na záchod se kontrolova...a pořád nic. Jen bolesti.

zuzan
autor
29. bře 2007

S tím nic nenaděláme, někdo po miminku moc touží, někomu to jde hned, jiný si na něj musí chvilku počkat a o to víc si pak toho zázraku váží... Když jsem byla v nemocnici, vystřídaly se na pokoji 3 holky, co šly na potrat a já se trápila tím, že o miminko musíme přijít...

blanuleplus
29. bře 2007

Tak už jsem zvědavě prohlídla i album Lucie (taky nádhera a pes je úplně skvělej) a to není možný, aby se takový hezký mladý holky nedočkaly potomků...je přece naší téměř povinností obohatit český genofond 😀

blanuleplus
29. bře 2007

Jinak začínám uvažovat nad lázněma... Měla jsem jet už před 2 lety po slepáku a nejela jsem. No a takhle to dopadlo... ☹ Co vy, chystáte se některá?

maova
29. bře 2007

Blani, jdu se kouknout taky na album 😉 U nás taky vítr foukal dost, takže někde mi dost vlajou šaty 😀 Ale na to, jak to vypadalo ještě ráno, že bude zataženo, tak jak jsme vyjeli autama, tak od té doby svítilo krásně sluníčko. A ty lázně ti nabídli? Mě o nich nikdo nic neřekl a ani jsem se teda neptala, tak se nechystám.

zuzan
autor
29. bře 2007

Lucka byla, ale já si to teď nemůžu vzhledem ke stavbě dovolit 🙂)) A taky by se mi hodně stýskalo po mým zlatíčku 🙂)) Určitě by za mnou jezdil, ale nedokázala bych si to užít, když bych věděla, že on dře na stavbě a já odpočívám a relaxuju 🙂)) Ale pokud ti nic nebrání, tak určitě jeď

zuzan
autor
29. bře 2007

Blani, taky vám to moc slušelo...a svatební noc na hradě musela být nádherná 🙂)) Musím běžet do města, ale za hoďku tu budu zpátky 🙂 Marti, ten kalíšek jsem si objednala, tak pak budu tlumočit pocity a zkušenosti 🙂))

blanuleplus
29. bře 2007

No, já se taky bojím, že se mi bude hrozně stýskat... ☹ Navíc mě děsí ta ztráta soukromí a svobody... Jenže už teď mi bylo vyčteno, že jsem minule nejela a že to mohlo být kvůli tomu. Tak se odhodlávám jet. Když se zeptáte doktora, tak vás pravděpodobně pošle.
Už musím letět do školy... Hezký zbytek dne 🙂

lucikpetik
29. bře 2007

tak jsem zpet po dobrem obidku...marto ty knelicky ti zavidim, ja si dala karbenatek, a tim padem neco sladkeho jeste dneska potrebuju, vidim to na zmrzlinku, co jsem si vcera koupila 😉
jinak jste se tady hezky rozvykladaly zatimco jsem tady nebyla.. 🙂
blani ja v laznich byla, jak pise zuzka, nejdriv jsem jet nechtela, co tam budu delat sama a dneska bych jela znova, nedam na to dopustit....
a ted jdu kouknout na tve album 🙂

maova
29. bře 2007

Blani, nádherný fotky, byla jsi krásná nevěsta a moc se mi líbí šaty. A i místo jste si vybrali krásný 🙂 😵
Taky by se mi stýskalo.

luci, ty jsi jako já, když nemám sladký oběd, tak si musím dát něco sladkého potom 😉 A teda pak i doma 😀

blanuleplus
29. bře 2007

Díky. To já se cpu sladkým pořád. Teď zrovna poobědovou Milkou 🙂 Jen ten měsíc v těhotenství jsem nejedla skoro nic a ze sladkýho se mi dělalo špatně... Takže mi to bylo jasný dřív než testům 🙂

maova
29. bře 2007

Koukám, že je nás tady na to sladký hodně 😀 Mě se vždycky každý divý, že prý bych mohla snídat, obědvat i večeřet čokoládu 😀 Ani těhotenství mě toho nezbavilo. To mi přišlo divný jenom jednou, že jsem si vzala nutelu a hned na to kyselou okurku 😀