První menstruace po mimoděložním těhotenství. Kdy přijde?
Ahoj holky, jste tu některá po mimoděložním těhotenství a odstranění jednoho vejcovodu? Jsem 17 dní po zákroku, mimoděložní těhotenství bylo již cca 6-7tt a a bylo tam už prosakování krve do dělohy. Kdy jste po zákroku dostali první MS?
Já jsem taky dostaly menstruaci 28 dní od operace ale vím o holkách co čekají třeba i dva měsíce než dostaly menstruaci to krvácení po operaci každá má taky jinak já, krvácela tři dny po operaci pak to přestalo a pak jsem čekaly 28 dní a přišla první MS
@vuse krásný den, mám dotaz, protože vidím že téma které řeším aktuálně je zde staršího data. Stejný případ jako u vás... Kdy tedy u vás přišla první menstruace? Jsem dnes přesně týden od zákroku, na těhotenském testu stále slabá čárka ale začala jsem špinit... Těhotenství bylo 5+2tt dle polední ms, byli dvojčátka a HCG v den operace 6300
@vuse krásný den, mám dotaz, protože vidím že téma které řeším aktuálně je zde staršího data. Stejný případ jako u vás... Kdy tedy u vás přišla první menstruace? Jsem dnes přesně týden od zákroku, na těhotenském testu stále slabá čárka ale začala jsem špinit... Těhotenství bylo 5+2tt dle polední ms, byli dvojčátka a HCG v den operace 6300
@barbara93jsemja týden od zákroku ještě v těle máte HCG mělo by se chodit na krev a sledovat jak jde ⬇️ aby byla na 0 hodnita to může trvat 4 týdny i a Ms může přijet ,4-8 týdnu jste v 6 neděli teď
@barbara93jsemja týden od zákroku ještě v těle máte HCG mělo by se chodit na krev a sledovat jak jde ⬇️ aby byla na 0 hodnita to může trvat 4 týdny i a Ms může přijet ,4-8 týdnu jste v 6 neděli teď
@lencaa11 Já vím že šesti nedělí, ale bohužel menstruace se dostavila včera, přesně týden po zákroku 🫣 vůbec to nechápu, já se lekla, jestli se něco nepodělalo.
@lencaa11 Já vím že šesti nedělí, ale bohužel menstruace se dostavila včera, přesně týden po zákroku 🫣 vůbec to nechápu, já se lekla, jestli se něco nepodělalo.
@barbara93jsemja týden po nebude Ms spíš po tom zakroku se děloha čistí samohrejme by to nemělo krvácet hodně třeba vložka měněna kazdou hodinu to bych jela do nemocnice na kontrolu
@barbara93jsemja týden po nebude Ms spíš po tom zakroku se děloha čistí samohrejme by to nemělo krvácet hodně třeba vložka měněna kazdou hodinu to bych jela do nemocnice na kontrolu
@anonym_3b9c6a Rozumím... Děkuji

@vuse jste v 6 neděli tak že bych očekávala Ms cca 4-8 týdnů od zákroku ...