Zvýšené množství prolaktinu v krvi - máte zkušenosti?

saryn
17. led 2013

☹ ☹

mamkamarketa
17. led 2013

@liskovyorisek mozna poradi 😉

chateau
18. led 2013

Ahoj, zrovna na tento problém teď beru léky druhý měsíc. Při zvýšené hladině nemusí dle slov mého gynekologa docházet k uvolnění vajíčka, což je asi můj případ, protože ostatní vyšetření mám zatím v pořádku. Nasadili Ti nějakou léčbu?

liskovyorisek
18. led 2013

@saryn
@chateau ahoj holky,jak psala mamkamarketa,tak mam taky zkusenosti se zvysenou hladinou prolaktinu-na zacatku i konci cyklu nejakych 988 jednotek-ale oni jsou dva druhy jednotek v jakych se to pocita...no nic na tom,ze me poslal gynekolog na magnetickou rezonanci,kde nasli maly utvar-prolaktinom,ktery prave vylucoval to nadmerne mnozstvi prolaktinu.prevzal me do pece endokrinolog na karlaku a nasadil dostinex.snedla jsem ctyri pilulky a hned se zadarilo -jsem v 8.tydnu 🙂 ale musi se to po tehotenstvi tou rezonanci zkontrolovat,tak snad to pak bude vse ok.tak vam obema preju,at vas to nezlobi dlouho a brzy najdete // 🙂

caricia1
19. led 2013

Já jsem byla na IVF kde mi zjistili taky vysoký prolaktin,jediná léčba která proběhla byl DOSTINEX dvakrát týdně.Prý se to tak zaléčí na několik let 🙂