Jablonecká těhotenství. Kdo taky čeká?

snehi
8. čer 2021

Najdu tu nekoho z Jbc kdo taky čeká? Mám termín nekdy září 2021...

snehi
autor
6. zář 2021

@ardila jo jde to, vcera byla krize vse bolelo, clovek se nemuze k nicemu poradne postavit,ale uz je o mnoho lip...Herminka dost spi, tak odsávám a dokrmuju. Musi nabrat sílu...

ardila
6. zář 2021

@snehi Tak nejhorší máš za sebou a už bude jen líp. Já už jsem tu a ráno v 7.45 jdu na to. Kupodivu jsem úplně v klidu, pořád čekám, kdy začnou nervy, ale zatím nic.

snehi
autor
6. zář 2021

@ardila myslím na tebe, hodne po cs pij a jak te neco zacne bolet,hned si rekni o injekci...

ardila
7. zář 2021

@snehi Díky moc. Před chvílí jsem vstávala, krásně jsem spala celou noc, to jsem ani nečekala 🙂

ardila
7. zář 2021

@snehi Tak Beátka je na světě. Všechno dobrý. Na sále chvilku drama kvůli většímu krvacení, ale dobrý. Už hýbu nohama a zatím bolest malá. Co o u tebe?

snehi
autor
7. zář 2021

@ardila blahopreju! Ja jsem na dvojce na pokoji, tak az budes z jip, tak te pozdravim. My jsme jeste tu, jak je Herminka mala, tak musime dokrmovat a jeste nepribirame...Tak at jde ta bolest vydrzet a mas uz za sebou vstavani to je nej hnus...

ardila
7. zář 2021

@snehi Díky. Zítra dám vědět. Malá se hned krásně přisála, zatím je mi fajn, už si leham i na bok. A mám hlad, ale to mám smůlu

snehi
autor
7. zář 2021

@ardila no jo, ta dieta a vubec kuchyn tady je zazitek...

ardila
7. zář 2021

@snehi Tak už jsem po sprše a na normálním pokoji. Myslím, že to je čtyřka

snehi
autor
9. zář 2021

@ardila no, tak nas vcera pustili a nebyla jsem schopna se stavit neb jsem porad bud odstrikavala kojila nebo spala.jsem rada,ze jsme doma...

ardila
9. zář 2021

@snehi Já si to myslela, protože na dvojce včera byla jen paní s chlapečkem. Já doufám, že taky brzo půjdeme domů. Tak odpočívej a užívej.