Bexsero a Nimenrix současně. Jak jste dávali vy?

12. pro 2022

Ahojte, ako ste davali tieto 2 vakciny vasim detom? Nam dr odporuc anaraz, ale nikde som nevidela a ani nepoznam nikoho, kto by dal takto naraz. Skor ich davaju zvlast...

sigyn
12. pro 2022

Najednou určitě ne. Bexero má největší reakci (zejména druhá dávka), na to nás upozorňovala i naše doktorka. Určitě bych dala zvlášt.

autor
12. pro 2022

@sigyn ano? A ake reakcie su po nej? To som citala, ze sa ma dopredu dat paralen cipok kvoli horucke. Je to pravda?

sigyn
12. pro 2022

Horečka, podráždění a nespavost. Naše děti po ostatních očkování měli max 37,3C a jeden den byly unavené. Po bexeru tři dny teploty 39C, podrážděné, nespavé. ..

skarma007
12. pro 2022

ano naráz a bez problému, preventivně jsem dala na noc Nurofen a dceři opravdu nic nebylo.

nita1984
12. pro 2022

Nikdy bych 2 vakcíny naráz nedala. Už jen proto, kdyby byly NÚ, nevěděla bych, na kterou je to reakce.

palja
12. pro 2022

Naráz nedávat. Druhá dcera měla po druhém bexsero horečky 40st po 4 hodinách celé 4 dny, hlásilo se to na SUKL.

me_druhe_ja
12. pro 2022

Náraz a bez problémů. Vždy jsem dávala dvě naráz, ať je to co nejrychleji za náma. 🙂 Nikdy jsem Nurofen preventivně nedávala. Ani jedno dítě nikdy žádná reakce. (Možná trochu podrážděnost pár hodin, ale vůbec nic, co bych si pamatovala).

aselluska
12. pro 2022

Každé dítě je jiné. Po zkušenostech s prvním už nikdy dvě naráz. Natož tyhle dvě vakcíny

nazka
12. pro 2022

Určitě ne najednou, bexsero je docela náročná vakcína.