Boule po očkování

tercovka
17. črc 2018

Dobrý den maminky, moje malá má ještě 3,5 měsíce po očkování Hexacimou ve stehýnku stále hrčku.. Dost mě to štve, pediatrička tvrdí, že se to vstřebá, ale je to stále stejné.. Měli jste to někdo také tak dlouho, zmizlo co? Případně jak tomu pomoci? Moc děkuji za každou radu.

sahrazad1
17. črc 2018

Ahoj, taky jsme měli Hexacimu. Bez reakce zatím. Kdyby to normální reakce byla, byla by uvedena v pribalovem letáku. Čili dětská ti neříká pravdu. Normální to není. Měla by to nahlásit na SUKL. Což pochybuji teda, podle stavajici reakce, ze udela. :/ takhle bagatelizují NU , zahlazuji po nich stopy, a normální člověk se pak nic nedozvi. :(

maaaja12
18. črc 2018

Naše tříletá má malou bouličku stále, měla infanrix hexa.

priefi
18. črc 2018

@tercovka zkus chladit a promasirovavat. Ja to mela ve 4 letech na zadku po tetanovce a bolelo to jako cert. Vim, ze se mi to mazalo nejakou mastickou a davaly priessnitzovy zabaly

tercovka
autor
18. črc 2018

@maaaja12 A řešili jste to nějak s Dr?

tercovka
autor
18. črc 2018

@priefi Masíruji, ale zlepšení nevidím.. Jaký význam by mohlo mít chlazení?

maaaja12
18. črc 2018

@tercovka tu bouličku přímo ne, noha ji napuchla od toho očka celá, to doktorka říkala, že je tím tetanem, že se to stává. Noha splaskla, ale malá boulička zůstala a to jsem to hned po očkování masirovala několik dnů levandulovým olejem.

priefi
18. črc 2018

@tercovka pokud ji to boli, tak proti bolesti