MMR a k tomu máme herpangínu, stalo se vám to?

teerka
6. lis 2014

Stalo se někomu, že byl naočkovaný v inkubační době nějaké nemoci nebo při nemoci? My v pondělí dostali MMR a dnes má dcera čepy na mandlích a včera teplotu. Dr usoudila herpangína a zítra budou výsledky výtěru. Úplně se děsím jakou bude mít reakci na očkování, když je k tomu nemocná. Reakci by měla mít až za 7-10 dní, takže v pondělí. Pokud tu někdo je, kdo mě trošku uklidní, tak budu moc ráda. Toto očkování jsem rok odkládala a pak toto :(

punky
6. lis 2014

ahojky je mi lito e mala takove reakce ale v prvni rade se nemela vubec ockovat kdyz je nemocna.a reakci si myslim muze driv nez za tech 7-10 dni.asi jsem te neuklidnila.hlavne at je mala brzo v poradku

teerka
autor
6. lis 2014

ona bohužel byla naočkovaná v inkubační době, takže při očkování neměla žádné příznaky blížící se nemoci. Proto si říkám, že asi nebude jediná, kdo to takhle ,,schytal" předpokládám reakci bouřlivější a taky jsem vyčetla, že by se při očkování MMR neměla teplota srážet přípravkem s obsahem paracetamolu. (Panadol...)

punky
6. lis 2014

@teerka presne tak pri reakcich na ockovani by se nemel podavat panadol jestli muzu doporucit pred dalsim ockovanim dat homeopatika vetsinou se davaji thuya ocicidentalis 9CH a nebo primo urcene na tu vakcinu a fakt pockat az bude dite uplne zdrave.je mi jasny ze je to nekdy tezke odhadnout hlavne at je mala brzo v poradku 😉

pavelo
6. lis 2014

Ani bych se nebál reakce jako takové, ale spíše toho, že se ta nemoc protáhne. Očkování snižuje obecnou obranyschopnost. Snad vše bude OK.

resare
7. kvě 2023

@teerka Dobrý den, je to už dávná diskuze, ale zkusím, jak jste dopadli potom očkování a nemoci? Stalo se nám to teď taky