• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MUDr. nás uvrtala do očkování hexa+prevenar, máme reakce

24. ledna 2017 
POkud dítě má teplotu, tak je to to nejlepsi co muze byt - vytvari si protilatky a nemelo by pak na preockovani uz tolik reagovat, pokud diteti nic neni, zadny protilatky si nevytvari a bude reagovat pozdeji. Muj chlapecek mel poprvé teploty do tech 38,4 a ockujeme kazde zvlast.
4. kvě 2016 ve 12:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hexa + Synflorix bez problémů, dokonce týden po očkování začal lézt a stavět se, asi ho to nějak pošouplo :grinning:
18. čer 2016 v 06:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k slečno Vy jste doktor? Že to tak jasně hodnotíte?
27. čer 2016 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera dnes 12 let, byla očkována v době kdy měla teplotu, MMR vakcínou. Druhý den vysoké horečky a velká změna chování. Začala být nemotorná a projevovala se problematicky. Začala padat a nakonec jsme skončili v nemocnici s velkým epileptickým záchvatem. Byla nasazena medikace při které se začali objevovat GM záchvaty trvající až padesát minut. Bojujeme s tím již přes 9 let a kdo nezažil neuvěří. Záchvat kdykoliv a kdekoliv, autistické projevy. Jsem si jistá, že to byla chyba paní doktorky. která na oznámení, že dcera měla po očkování teplotu přes 40 reagovala výrokem: "to je od zubů"
24. led ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek