• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechaly jste očkovat miminka proti pneumokokům?

15. dubna 2016 
Ahojky:blush:Je zde nějaká maminka s podobným problémem?
Dneska jsme byly s malou 7měsíční dcerou na třetí dávce Prevenar 13.
Hexa i prevenar 13- v pohodě,bez reakce ale dnes po posledni teploty,max 39(dostala dva čípky Paralen).Na pár hodin se to podařilo snížit.Ale před spaním opět 38-39.Není náhodou ta poslední dávka nejsilnější?Je to moje první dítko a první teplota.Ještě ji rostou zoubky,jeden už má prořezaný,ale u toho byla v pohodě,jen protivná.Děkuji moc,snad mě někdo z Vás uklidní
13. dub 2016 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dali první dávku prevenaru 13 a bylo to strašné.Malý byl k neutěšení a den na to se mu objevil atopický exém.Další dávku jsme už nedali i po doporučení dr.Exém zmizel za pár týdnů.a k očkování se vracet nebudeme.
13. dub 2016 ve 22:06  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkafaj měli jsme to takhle podobně, ale s Prevenarem to nesouviselo - druhý den se osypala a bylo jasné, že to byla 6. nemoc. Taky jí tehdy lezly první zuby a dr. říkala, že ta imunita bývá slabší. A je fakt, že co zub, to rýma - jinak nemocná vůbec nebývá, ale jakmile leze zub, tak je zasoplená až na půdu
13. dub 2016 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji...snad to bude dobré,teď má momentálně 38,ale spinká:blush:zkouším na chvilku otevírat mikroventilačku,ať je ten vzduch čerstvý
@rousse
13. dub 2016 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkafaj super - uvidíte zítra, jak se to vyvrbí. Ať je brzo dobře :sunglasses:
13. dub 2016 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2016 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej je zdravej jak řípa.Bohužel polovina příbuzenstva má kožní problémy.Takže má dispozice.Povinné očkování nezpůsobilo vůbec nic.Prevenar 13 zpustil exém.Naštěstí jsme se ho bylinkami a různým mazáním a asi i časem zbavili.Toto nám řekla i dětská doktorka.Zvážila bych onemocnění v rodině než se rozhodnete pro nepovinná očkování zvlášť pokud jich plánujete víc.
14. dub 2016 ve 22:19  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá už je v pořádku,druhý den dopoledne jen zvýšená teplota,odpoledne v klidu jen byla ospalá.No a teď je zlá a plačtivá-další zoubek...chuďátko
15. dub 2016 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek