Očkování Infanrixem. Zkušenosti?

tahejhula
18. led 2020

Dobré ráno. Nechával jste někdo v době nedávné očkovat dítě Infanrixem? Mám neočkovaného tříleťáka, Hexacimu v tuto chvíli již odmítám a hodlám se případně odvolávat na její SPC. Jsem ochotna případně tři dávky uhradit, ale skutečně nemám chuť platit celé balení. Nicméně s PLDD není zrovna snadná domluva, proto mě zajímají vaše zkušenosti. Díky.

marcicek84
18. led 2020

@tahejhula infarixem se uz neockuje?hexacima byla novinka a nikdo nevedel poradne o NU a nebylo mozne u ni zvolit schema 2+1.Dcera ma infarix a ted v 5 letech mela preockovani,i u toho infarixu prvni davka velky otok nohy a zatvrdlina zmizla az po mesici,druha nic,pak treti a to se zpomalila ve vyvoji na tricvrteroku a ted ta posledni velky otok na ruce a zhorseni v reci a vyslovnosti a zase vyssi nemocnost. No jeste ji chybi jedna davka zive vakciny priorix,ktery musi stihnout do 6 let,tak tu bud duben nebo cerven aby se do prvni tridy s tim zpomelenim ve vyvoji a zdravim stihla vyhrabat...ale aspon mame lazne v kvetnu...no myslim mozna radeji zkuste tu hexacimu...

tahejhula
autor
18. led 2020

@marcicek84, nemyslím Infanrix Hexa, ale třísložkový.

marcicek84
18. led 2020

@tahejhula no tak s tim zkusenosti nemam, ja jen odkladala a posouvala,protoze jakakoli jina varianta by znamenala znacne komplikace,tech klacku pod nohama je az az,viz pediacel k nesehnani na doockovani...jeste bych se zkusila poptat pres ockovaci centrum nebo hygienickou stanici,zda by nemeli ty 3 davky tam,ty budes muset zaplatit tak jak tak...

xtina123
1. únor 2020

Holky, svého prvního syna jsem nechala očkovat Pediacelem. Teď chci pro druhého taky a uvazuji, ze si přes jednu lékárnu nechám objednat Pediacel z Kanady. Jedno balení je ale 5 ampuli a mně stačí 3. Takže bych objednala pro celkem 5 miminek. Měl by také někdo zájem?

kohutovalucie
25. pro 2020

@xtina123 vím že to je starší konverzace. Ale ono se dá očkovat pediacelem mimčo? Třeba 8 měsíční?