Pomoc od zácpy u 10mesíčního dítěte

selcho
28. únor 2017

Maminky, mám prosbu. Moje 10měsíční dcera má poslední dobou problémy se vyprázdnit. Hrozně u toho pláče a stolice je hodně tuhá. Do jídla jí dávám oliv.olej, pije taky celkem dost a přesto má bolest 😕 Nevíte co by mohlo pomoci?

z_u_z_a_n_a_1988
28. únor 2017

@selcho a kojis? Materina pusobi trochu projimave, tak by to mohlo pomoci od tuhe stolice.U nas to zabira.Kdyz vidim, ze tlaci a bez vysledku, dam ji cucnout a pak ji to jde mnohem lepe.Nebo by taky mohl zabrat svestkovy nebo hruskovy prikrm nebo stavy..

adau
28. únor 2017

Zkusila bych starý dobrý švestky. Nebo jiné podobné ovoce, naše malá chodí zase dobře po jablíčku :o)

selcho
autor
28. únor 2017

@z_u_z_a_n_a_1988 bohužel už nekojím, ale zkusím ty šťávy. Snad zaberou. Děkuji za odpověď ☺

selcho
autor
28. únor 2017

@adau prima..zaměřím se tedy více na ovoce. Děkuji ☺

z_u_z_a_n_a_1988
28. únor 2017

@selcho nam ta svestkova stava pomahala v dobe, kdy mela mala problem s vyprazdnovanim po zavedeni prikrmu, tak snad zabere.Anebo mi jeste doslo, ze muj synovec ji kazdy den lzicku nadrcenyho lnenyho seminka, ten ma velky problemy se stolici.Ale jsou mu 2 roky, nevim, jestli to muze ani ne rocni prcek..jinak neni zac a at problemy brzy prejdou! ;)

lv
28. únor 2017

A probiotika, výborný je Hylak forte.

ditta01
28. únor 2017

Nám taky pomohla probiotika☺

selcho
autor
28. únor 2017

@lv ten vůbec neznám, děkuji za tip