Problémy po vakcinaci, nechaly jste dítě ještě očkovat?

monulkab
1. dub 2013

Zdravím všechny maminky, které se museli a musejí potýkat s problémy způsobenými očkováním. Už jsem reagovala na spoustu příspěvků, proto jen ve zkratce, dcera se po vakcinaci hexy+prevenaru zastavila v PM vývoji, skoro rok jsem ji s fyzioterapeutkou dávala díky Vojtově metodě dohromady, po přestoupení k jinému pediatrovi a nastudování spousty materiálů jsem se s novou lékařkou dohodla na tom, že dceři už 4. dávku hexy nedám, ani ona mi to vzhledem k naší prožité situaci nedoporučila, jelikož má na očkování (díky bohu) poměrně odlišný názor narozdíl od ostatních "komerčních" pediatrů. Dohodli jsme se, po vyšetření na protilátky, že necháme přeočkovat pouze tetanus. Je to prosím někdo, kdo řešil podobné problémy, a NECHAL potom dítě dále očkovat??? Mám hrozný strach, co sebou další očkování může přinést, na jednu stranu se uklidňuji, že je dcera už starší, silnější, ale na stranu druhou pořád vidím fakt, že už jednou její nervový systém zareagoval tak šíleně, že zastavil vývoj, a obávám se, zda se situace může opakovat. Proto prosím o vyjádření všechny maminky, které s touto situací MAJÍ zkušenosti, o jejich rady a příspěvky. Díky

verusa.j
5. dub 2013

@monulkab - to je mi moc líto a držím palečky, ať se holčička zlepší, jinak já osobně si myslím, že pokud máte 3 dávky očka za sebou, tak bych teď a ani ten tetanus neočkovala, tři dávky by měly stačit a pak třeba dle protilátek. Jinak tady odkaz na paní, co měla problémy po očkování a jak to řešili s úspěchem, třeba by vás to taky posunulo:
http://vakcinacnidetoxikace.webnode.cz/