Vitamíny po očkování(mmr) - dávaly jste nějaké?

kexina
13. čer 2018

Ahoj, dávali jste po očkování (konkrétně mmr) nějaké vitamíny navíc? Zelenina a ovoce u nás nejsou problém a spotřeba je velká, ale přesto si říkám, jestli ještě nepřidat něco navíc...(i když nejsem zastánce kupovaných vitamínů). 🤔

pavca1982
13. čer 2018

Můžete dávat Multisanostol sirup😉

xkalisto
13. čer 2018

Můžeš dát třeba Cčko jako malý booster, ale podle výzkumů (manžel se zajímá a čte papery) pokud nemáš vyloženě deficit tak je většina vitamínů v pixli stejně nanic a človek to vstřebá minimálně, takže třeba 98% multivitaminu akorát vyčůrá.

Jediný co mě napadá tak pokud jíte málo ryb koukla bych na rybí tuk (omega-3) aji mimo očkování, většinou chybí.

zmrzlinka
13. čer 2018

Ja davam Multisanostol 👍

rascal
13. čer 2018

Vitamín C je skvělý. ten určitě dávej, ale chce to v čisté formě (čistá kyselina askorbova bez aditiv!!!) dávej na špičku nože ráno a večer.

kexina
autor
13. čer 2018

@xkalisto to právě taky vím, že většina těch umělých vitamínů projde a tělo je vyloučí, proto píšu, že nejsem jejich zastánce... Ale teď asi pro ten pocit, že něco dělám, aby to očkování prošlo co nejlépe. Omega3 závažím, ryby synovi moc nedávám, kupovaným nevěřím a "ověřené" se těžko shání. Zkusím se zítra poptat v lékárně, třeba poradí.

kexina
autor
13. čer 2018

@rascal to se dá koupit?

rascal
13. čer 2018

jj prodává se to, ale v lékárně narazíš akorát na ty s aditivy a ty fakt neber, jednou jsem si právě prdla mega dávku a pak jsme měla kopřivku po celým xichtu skoro 3 týdny! hrozný! Takže od tý doby si dávám majzla a beru jen tu čistou kyselinu askorbovou a neboj se toho, že to je vyrobený v laboratoři i tak to funguje a není to tak, že by to prošlo tělem a jen se to vyčůralo. My s tím mám doma výborný zkušenosti a i mí přátelé, všichni frčíme na céčku. Dětem dávám každej večer mega dávku céčka se lžičkou medu (mega dávku, prostě toho dávám víc než se doporučuje, o hodně víc...)
a když na nás něco leze, tak pak to céčko bereme co 2 hodiny, to je nejideálnější. protože brát céčko nárazově nemá až takovej smysl právě proto, že přebytky se vyplaví močí, ale když se dopuje furt co 2 hodiny, tak to pak ty bacily dostávaj céres 🙂 🙂 🙂

A nebo se dělá i v kapslích, to je dobrý pro ty, co tu kyselou chuť fakt nesnesou, ale prtě ti kapsli nespolkne...
a pro děti mám právě skvěle osvědčenou tu kombinaci do trošky vody s medíkem, to jim moc chutná a nebo to dej do čaje, to je vcelku jedno.
Pro takto malinkou je ok tak na špičku nože hromádku 😉

ivankapri
14. čer 2018

kupuji céčko v prášku, pak dávám kurkumu do všeho jídla (dle věku dítěte) a pak dávám homeopatický lék vyrobený přímo z vakcíny

rascal
15. čer 2018

tu kurkumu je potřeba dávat až po dovaření (vařením se kurkumin hrozně ničí) a k tý kurkumě přidat taky pepř 😉

herbinaaa
30. srp 2020

po očkování jsem nedíávala žádné, ale spíš jsem celoročně dávala a pořád dávám laktobacilky naturevia a vitamin C

travnulee
30. srp 2020

@kexina jak už tu někdo psal, umělé vitamíny plné chemie můžou tělo naopak zatížit, a ještě se vám do očkování objeví třeba kopřiva. Když už tak dejte ty probiotika, ať posilite střeva. My jsme davaly bykinky a tkanive soli na pročištění organismu, 14 dnů před a 14 dnů po.

kexina
autor
30. srp 2020

@travnulee Já se musela podívat o co jde. Reagujete na dva roky starou diskuzi. 😂

travnulee
30. srp 2020

@kexina aha, nademnou je komentář z dneška, výš už jsem se na datumy nedivala, to mě nenapadlo