Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

helena2323
17. únor 2014

Babicky a maminky....NAJDETE SE!!!! Dejte si inzerat na www.freebay.cz / Deti / Nahradni babicka........ nenechte na sebe cekat.... hodne stesti

babinka2
20. únor 2014

@275odpověď.Dobrý den.
Jsem samoživitelka s 2letou dcerou.Babičku jednu máme , ale je okupovaná vnoučaty od sestry.
Rádi bychom našly vlídnou , aktivní , spolehlivou a moudrou babičku, která by se ráda věnovala malé a mě tím pomohla.Jsme z Prahy.Teším se na odpověď.P

babinka2
20. únor 2014

@275odpověď.Dobrý den.
Jsem samoživitelka s 2letou dcerou.Babičku jednu máme , ale je okupovaná vnoučaty od sestry.
Rádi bychom našly vlídnou , aktivní , spolehlivou a moudrou babičku, která by se ráda věnovala malé a mě tím pomohla.Jsme z Prahy.Teším se na odpověď.P
@275hanka

mamcaa
25. únor 2014

Dobrý den, rádi bychom poznali babičku nebo i dědečka 🙂, kteří by chtěli s námi i s našima dvěma dětmi trávit svůj volný čas. Někoho, kdo by chtěl s námi jezdit na výlety, chodit do zoo i na hřiště. Sice dvě babičky máme, ale moje mamka je pracovně velmi vytížená a manželova maminka bydlí daleko a nejeví moc zájem. Dětem babička i dědeček moc chybí. Jsme z Prahy. Moc se těším na odpovědi

kasparkovci
19. bře 2014

Ahojky, našla jsem tento web:
http://www.adoptujte-babicku.cz/adoptujte_babic...

... ale zarazila mě cena za zprostředkování 4900 Kč!!!

Raději si zadám inzerát do pracovní rubriky... Taky hledám v okrese Brno-venkov. Laura

kasparkovci
19. bře 2014

@tmejka Ahojky, tak snad už je motivace hledat babi a dědu, když budete mít doma dva cvrčky🙂 já jdu aktivně hledat. Už jsem psala do centra pro rodinu a sociální péči v Brně, jestli ještě probíhá projekt Adopce babičky. Provizi za zprostředkování opravdu platit nehodlám...

tmejka
20. bře 2014

@kasparkovci to se ti nedivimze nechces platit,vsak kdybych chtela placenou chuvu tak hledam jinde a nepotrebuju babicku ktrera by to v podstate mela chtit delat zadarmo s laskou,nebo jen za mensi poplatek..ani

babihelca
26. bře 2014

Nabídka Milé maminky, ráda se stanu babičkou v rodině některé z Vás. Je mi 53 let, jsem nekuřačka, trpělivá a myslím si, že i s velkým pochopením pro děti i rodiče 🙂 Bydlím v okrese Praha - východ. Těším se na odpověď. H.

niski
26. bře 2014

@babihelca Bydlíme také v okr. Praha-východ, u Kostelce nad Černými lesy a občas by se nám nějaká babička hodila. Nemůžeme se zkontaktovat?

babihelca
26. bře 2014

@niski Tak to jsme od sebe asi 12 km. Zkontaktovat se určitě můžeme.

titanie
30. bře 2014

Ahojky,jsem sama s 8-mi letou dcerkou a hledáme babičku na hlídání i ve večerních hodinách,doprovázení do kroužků,pomáhání s úkoly atd.Jsme z Ostravy,fifejd🙂

punkerka89
10. dub 2014

dobry den hledam babicku ktera by rada obcas pohlidala a byla rada za navstevu mam 8mesicni holcicku a hledam ji vlastne i pro sebe moje umira jsme z rokycan ale klidne budu dojizdet tak do tech 60 km

eveleka
15. dub 2014

@jaaro
Dobry den, máme dve mile deti, kdyby jste mela čas a chut, prosim ozvěte se mi. Jsme z Březiny u Křtin a babička nám moc chybí....

20071980
24. dub 2014

Haloooooo babičko,rádi bychom našli milou,hodnou babičku z Brna nebo okolí.Mám dvě děti hošík 7let dcerka 3,5let.Sice máme obě babičky,ale ty se prý na to necítí😔 být babičkou a dětem moc babička chybí. ☹ Budu ráda zda se nějaká babička ozve.
S pozdravem Miša

dorinka01
30. dub 2014

Krásný den, tímto bychom rádi přijali do rodiny babičku, děda je vítám také. Jednu babičku máme daleko a druhá nás navždy opustila a my máme tolik lásky jen není babička které bychom ji dali. Hledáme, hledáme, snad najdeme. Děti 15, 10 a 2 roky. Jsme z Kralup n. Vlt.

hb1
18. kvě 2014

Dobrý den všem maminkám,
ráda bych byla někomu ještě platná a nahradila někomu chybějící babičku. Mám sice tříletou vnučku, ale bohužel s ní se nestýkám, ne, že bych nechtěla.Budu otevřená nesmím, jednou větou se to vysvětlit nedá, je to složité.Pokud by byl někdo jako já, komu je smutno a cítí se osamělý a chtěl by navázat hezký vtah jako děti s prarodiči, byla bych jen ráda. prosím jen upřimně.Děti mám velice ráda, sama jsem vychovala dva syny. Pocházím z okresu Hodoní, ale není problém přijet i do Brna.nebo se navštěvovat vzájemně.Děkuji všem za odpoved.Moc se na Vás těším. 🙂

flatgirl
29. kvě 2014

Dobrý den, taky bych se přidala s dotazem -My bydlíme kousíček od Šumperka a hledáme také nahradní babičku- občas na hlídání na hodinku dvě popřípadě nekdy déle...
Pokud by tu nějaká paní měla zájem dejte mi vědět do zpráv .
Děkuji 🙂

ifca23
11. čer 2014

@nabidka dobry den je vase nabidka jeste aktualni dekuji za odpoved Iva

nabidka
11. čer 2014

Ano, nabídka je stále aktuální. Budu ráda, když se ozvete. Alena 🙂

nabidka
13. čer 2014

Je mi téměř 55 let, jsem šťastně vdaná, mám dva dospělé syny. Jediné, co mi chybí k úplné spokojenosti, jsou malé děti - vnoučátka. Třeba je někde zase malá holčička nebo chlapec, kteří nemají hodnou babičku. Budu ráda, když se ozvete a těším se. Můj email albez@seznam.cz 🙂

nabidka
13. čer 2014

@babinka2 Nevím, jestli je váš inzerát ještě aktuální - jestli ještě hledáte babičku pro svou holčičku?

zoologocka
13. čer 2014

ahoj maminky,je mi 50let a hledam v plzni mladou rodinu,ktere bych mohla vypomoci s detma,nemam sva vnoucatka ,snad bych mohla byt nekde uzitecna,penize mam,ale detsky smich mi chybi,704729410

slecna02
15. čer 2014

Dobrý den,sme mladá rodina s 2 letym klouckem.Bohužel nám nebylo dopřáno mít babičku.Kdyby se tu našla hodna paní co je sama a chtěla by patřit do rodiny.Nechceme placenou babičku ale opravdovou a upřímnou.Která snami bude slavit svátky a jezdit na v ýlety atd.Předem dekujem za případné zajemkyne.Kladno a okolí

mich34
17. čer 2014

@275hanka dobrý den, s dcerou hledáme babičku, ale nehledáme chůvu, která chce vydělat, bojujeme s penězi, ale chybí nám zpřízněná duše. Z které Prahy jste? Michaela

jahodarka
20. čer 2014

Dobry den, je mi moc smutno. Byt s manzelem oba rodice mame, nikdo o nase deti zadny valny zajem nejevi. Cekame treti miminko a nejen, ze bychom obcas uvitali pomoc, ale myslim, ze deti proste babicku mit maji..
Kdyby se nasla nejaka "nahradni babicka", nikoliv chuva, ktera si chce vydelat, moc radi bychom se s ni seznamili...
Praha

marluk
25. čer 2014

Dobrý den

Taky sháním babičku, nejlépe z Olomouce a nebo okolí. Jsem už starší maminka 4 letého chlapečka a mám ještě jednoho staršího syna. Rodiče už bohužel s partnerem nemáme 😒 Náš chlapeček je hodně společenský a ve svém věku začíná už chápat, že kamarádi kolem něj jezdí k babičce a dědovi a on nemá kam 😒 . Je mi ho moc líto.

mamcalucie
26. čer 2014

@hb1 Dobrý den, jsme rodina bydlící kousek od Křenovic,nevím zda jsou dobré spoje kde bydlíte vy.. Odstěhovali jsme se blíže k manželové rodině a moje rodina bydlí až v jiních čechách tak se moc nevídáme a druhá rodina nemá zájem za námi jezdit. Hrozně moc bych si přála babičku pro malého synka 1,5 roku, je nám smutno a nemám ani hlídání když bych se potřebovala někam dostat k doktorovi (plánujeme druhé miminko).. Manžel si nepřeje abych touto cestou někoho hledala,ale někdy už su opravdu zoufalá. Spíše jde o důvěru,ale myslím,že to chce čas..Pokud by jste měla zájem tak napiště.Děkuji moc,Lucie

katkadarenova
4. črc 2014

slecna02 Dobrý den,sme mladá rodina s 2 letym klouckem.Bohužel nám nebylo dopřáno mít babičku.Kdyby se tu našla hodna paní co je sama a chtěla by patřit do rodiny.Nechceme placenou babičku ale opravdovou a upřímnou.Která snami bude slavit svátky a jezdit na v ýlety atd.Předem dekujem za případné zajemkyne.Kladno a okolí

vackovape
17. črc 2014

Nabízím nárazové i dlohodobé hlídání,mám ráda děti,sama jsem maminka dvou dětí.Ráda pomohu i Vám s hlídáním dětí , udelam cokoli nakoupím i uklidim a třeba i vyperu záleží na domluvě. Olomouc/cena dledomluvy,

nabidka
25. črc 2014

@jahodarka Dobrý den,
nevím, jestli ještě sháníte babičku ke svým dětem. Moc ráda bych měla v rodině malé děti a když by ještě přibylo miminko, to by bylo úplně nejlepší. Bude mi 55 let, vnoučátka ani žádné malé děti v rodině nemáme, proto odpovídám.
Jestli už jste babičku našla, moc vám přeji, aby to byla ta nejlepší babička na světě a držím palce.
Mějte se hezky.